PropsyTypera
Eredivisie · Holandia

Sparta Rotterdam: forma i statystyki

Forma ZRPPR

Aktualne serie

2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Willem II3:2Z
10.10N Go Ahead Eagles3:3R
09.19U Heerenveen0:4P
09.13N PSV Eindhoven4:1P
09.04U PEC Zwolle2:2R
08.29N Excelsior2:1P
08.22U Utrecht3:3R
08.14N Telstar1:3Z
08.09U Feyenoord0:1P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem923416:22
U siebie51228:12
Na wyjeździe41128:10

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 2.5 gola89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 3.5 gola78% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Obie drużyny strzelą78% (7/9)60% (3/5)100% (4/4)
Czyste konto0% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Nie strzelił gola22% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Zwycięstwa22% (2/9)20% (1/5)25% (1/4)
Remisy33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Gol w 1. połowie100% (9/9)100% (5/5)100% (4/4)
Over 1.5 w 1. połowie56% (5/9)80% (4/5)25% (1/4)
Gol w 2. połowie89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 1.5 żółtej kartki89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Over 3.5 żółtej kartki22% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Over 4.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 5.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.567% (6/9)100% (5/5)25% (1/4)
Faule drużyny Over 9.567% (6/9)100% (5/5)25% (1/4)
Faule drużyny Over 10.556% (5/9)80% (4/5)25% (1/4)
Faule drużyny Over 11.533% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Faule drużyny Over 12.511% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.511% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.544% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Faule w meczu Over 22.544% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Faule w meczu Over 24.511% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.511% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (9/9)100% (5/5)100% (4/4)
Over 7.5 rzutu rożnego89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 8.5 rzutu rożnego89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 9.5 rzutu rożnego78% (7/9)60% (3/5)100% (4/4)
Over 10.5 rzutu rożnego67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Over 11.5 rzutu rożnego67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Over 12.5 rzutu rożnego44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Bas Kuipers Obr98100351820
Marvin Young Obr97992083710
Lushendry Edward Martes Obr97922085930
Bruno Martins Indi Obr86410032910
Milan Zonneveld Nap9592612211810
Nick Verschuren Obr95731061500
Julian Baas Pom64640110710
Michael Brouwer Bra54500000000
Casper Terho Pom84321083410
Cedric Hatenboer Pom54320040310
Shunsuke Mito Pom54230210100
Jens Toornstra Pom63671142510
Filip Bednarek Bra43600000000
Robin van Cruijsen Pom83501094300
Mitchell Van Bergen Nap73260174110
Isaac Babadi Pom52911253210
Ayoni Santos Pom32570052200
Nökkvi Þórisson Nap32091174900
Teo Quintero Obr61150010300
Joel Ideho Nap51040110100
Alwande Roaldsoy Pom5790021310
Andrej Kostić Nap3280010000
B. Reith Obr1180000100