
Eredivisie · Nizozemsko
Telstar: forma a statistiky
Forma PRPRP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Feyenoord | 3:4 | P |
| 10.11 | D ADO Den Haag | 2:2 | R |
| 09.20 | V AZ Alkmaar | 1:0 | P |
| 09.13 | V Heerenveen | 0:0 | R |
| 09.09 | V Twente | 1:0 | P |
| 09.06 | D Cambuur | 2:2 | R |
| 08.30 | D Ajax | 0:4 | P |
| 08.14 | D Sparta Rotterdam | 1:3 | P |
| 08.08 | V NEC Nijmegen | 1:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:18 |
| Doma | 5 | 0 | 2 | 3 | 8:15 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Over 2,5 gólu | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 56% (5/9) | 100% (5/5) | 0% (0/4) |
| Oba týmy skórují | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Výhry | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Remízy | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 44% (4/9) | 80% (4/5) | 0% (0/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 10,5 rohu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |