
La Liga · Hiszpania
Racing Santander: forma i statystyki
Forma PRPPZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Osasuna | 2:0 | P |
| 10.11 | U Valencia | 2:2 | R |
| 09.19 | N Celta Vigo | 5:0 | P |
| 09.16 | N Barcelona | 7:2 | P |
| 09.12 | U Alaves | 2:1 | Z |
| 09.05 | N Rayo Vallecano | 3:2 | P |
| 08.28 | U Elche | 3:2 | Z |
| 08.23 | N Getafe | 1:0 | P |
| 08.16 | U Villarreal | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:25 |
| U siebie | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 |
| Na wyjeździe | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 67% (6/9) | 100% (4/4) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Zwycięstwa | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Remisy | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 67% (6/9) | 100% (4/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 56% (5/9) | 100% (4/4) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julen Agirrezabala Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iñigo Vicente Pom | 9 | 724 | 0 | 3 | 4 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Jorge Salinas Obr | 9 | 721 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | 4 | 0 |
| Alvaro Mantilla Obr | 8 | 692 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 |
| Sergio Canales Pom | 9 | 651 | 1 | 0 | 15 | 7 | 6 | 1 | 0 |
| Iván Martín Pom | 7 | 572 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10 | 2 | 0 |
| Yassir Zabiri Nap | 9 | 562 | 7 | 0 | 13 | 11 | 14 | 4 | 0 |
| Pablo Ramón Obr | 7 | 533 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 |
| Matteo Prati Pom | 6 | 437 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Manu Hernando Obr | 5 | 397 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Jeanuël Belocian Obr | 5 | 395 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Andrés Martín Pom | 5 | 313 | 1 | 0 | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| Asier Villalibre Nap | 8 | 272 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Gustavo Puerta Pom | 3 | 268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Facundo González Obr | 5 | 253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Pablo García Nap | 5 | 253 | 1 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| André Almeida Pom | 5 | 228 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| Maguette Gueye Pom | 6 | 173 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Aarón Martín Obr | 5 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Iker Luque Nap | 3 | 137 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Sergio Martinez Pom | 2 | 114 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Íñigo Sáinz-Maza Pom | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pedro Felipe Obr | 3 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Juan Carlos Arana Nap | 3 | 69 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Giorgi Guliashvili Nap | 5 | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Diego Díaz Pom | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |