PropsyTypera
La Liga · Hiszpania

Racing Santander: forma i statystyki

Forma PRPPZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Osasuna2:0P
10.11U Valencia2:2R
09.19N Celta Vigo5:0P
09.16N Barcelona7:2P
09.12U Alaves2:1Z
09.05N Rayo Vallecano3:2P
08.28U Elche3:2Z
08.23N Getafe1:0P
08.16U Villarreal2:2R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem922513:25
U siebie42209:7
Na wyjeździe50054:18

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 2.5 gola78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Over 3.5 gola67% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Obie drużyny strzelą67% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Czyste konto0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Nie strzelił gola33% (3/9)0% (0/4)60% (3/5)
Zwycięstwa22% (2/9)50% (2/4)0% (0/5)
Remisy22% (2/9)50% (2/4)0% (0/5)
Gol w 1. połowie89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 1.5 w 1. połowie78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Gol w 2. połowie89% (8/9)75% (3/4)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie44% (4/9)50% (2/4)40% (2/5)
Over 1.5 żółtej kartki100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 2.5 żółtej kartki100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 3.5 żółtej kartki89% (8/9)75% (3/4)100% (5/5)
Over 4.5 żółtej kartki78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 5.5 żółtej kartki33% (3/9)50% (2/4)20% (1/5)
Over 6.5 żółtej kartki11% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.5100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.589% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Faule drużyny Over 10.589% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Faule drużyny Over 11.578% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Faule drużyny Over 12.567% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 13.556% (5/9)100% (4/4)20% (1/5)
Faule w meczu Over 20.5100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Faule w meczu Over 22.5100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Faule w meczu Over 24.578% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Faule w meczu Over 26.567% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Over 6.5 rzutu rożnego89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 7.5 rzutu rożnego89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 8.5 rzutu rożnego89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 9.5 rzutu rożnego89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 10.5 rzutu rożnego78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 11.5 rzutu rożnego56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)
Over 12.5 rzutu rożnego56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Julen Agirrezabala Bra98100000000
Iñigo Vicente Pom97240342920
Jorge Salinas Obr97210132940
Alvaro Mantilla Obr86920010930
Sergio Canales Pom965110157610
Iván Martín Pom757210211020
Yassir Zabiri Nap95627013111440
Pablo Ramón Obr75330021330
Matteo Prati Pom64370020200
Manu Hernando Obr53970030510
Jeanuël Belocian Obr53950031710
Andrés Martín Pom531310105400
Asier Villalibre Nap82720131000
Gustavo Puerta Pom326800001010
Facundo González Obr52530000710
Pablo García Nap525310105000
André Almeida Pom52280021601
Maguette Gueye Pom61731021600
Aarón Martín Obr51540000300
Iker Luque Nap31370011400
Sergio Martinez Pom21141011300
Íñigo Sáinz-Maza Pom2880000000
Pedro Felipe Obr3760000310
Juan Carlos Arana Nap3690010300
Giorgi Guliashvili Nap5640010100
Diego Díaz Pom1130000000