PropsyTypera
La Liga · Hiszpania

Levante: forma i statystyki

Forma RRPPR

Aktualne serie

2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.16N Deportivo La Coruna1:1R
10.12U Sevilla3:3R
09.20N Villarreal3:1P
09.13U Barcelona2:4P
09.06N Malaga0:0R
08.29U Real Betis5:2Z
08.24N Osasuna0:0R
08.16N Espanyol3:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem814312:16
U siebie311110:9
Na wyjeździe50322:7

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola75% (6/8)100% (3/3)60% (3/5)
Over 2.5 gola63% (5/8)100% (3/3)40% (2/5)
Over 3.5 gola50% (4/8)100% (3/3)20% (1/5)
Obie drużyny strzelą63% (5/8)100% (3/3)40% (2/5)
Czyste konto25% (2/8)0% (0/3)40% (2/5)
Nie strzelił gola38% (3/8)0% (0/3)60% (3/5)
Zwycięstwa13% (1/8)33% (1/3)0% (0/5)
Remisy50% (4/8)33% (1/3)60% (3/5)
Gol w 1. połowie63% (5/8)100% (3/3)40% (2/5)
Over 1.5 w 1. połowie50% (4/8)67% (2/3)40% (2/5)
Gol w 2. połowie75% (6/8)100% (3/3)60% (3/5)
Over 1.5 w 2. połowie63% (5/8)100% (3/3)40% (2/5)
Over 1.5 żółtej kartki100% (8/8)100% (3/3)100% (5/5)
Over 2.5 żółtej kartki63% (5/8)33% (1/3)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki38% (3/8)33% (1/3)40% (2/5)
Over 4.5 żółtej kartki38% (3/8)33% (1/3)40% (2/5)
Over 5.5 żółtej kartki25% (2/8)33% (1/3)20% (1/5)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/3)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/3)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.575% (6/8)67% (2/3)80% (4/5)
Faule drużyny Over 9.563% (5/8)33% (1/3)80% (4/5)
Faule drużyny Over 10.550% (4/8)33% (1/3)60% (3/5)
Faule drużyny Over 11.525% (2/8)0% (0/3)40% (2/5)
Faule drużyny Over 12.50% (0/8)0% (0/3)0% (0/5)
Faule drużyny Over 13.50% (0/8)0% (0/3)0% (0/5)
Faule w meczu Over 20.575% (6/8)67% (2/3)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.550% (4/8)33% (1/3)60% (3/5)
Faule w meczu Over 24.525% (2/8)0% (0/3)40% (2/5)
Faule w meczu Over 26.513% (1/8)0% (0/3)20% (1/5)
Over 6.5 rzutu rożnego88% (7/8)100% (3/3)80% (4/5)
Over 7.5 rzutu rożnego75% (6/8)67% (2/3)80% (4/5)
Over 8.5 rzutu rożnego38% (3/8)33% (1/3)40% (2/5)
Over 9.5 rzutu rożnego38% (3/8)33% (1/3)40% (2/5)
Over 10.5 rzutu rożnego25% (2/8)33% (1/3)20% (1/5)
Over 11.5 rzutu rożnego25% (2/8)33% (1/3)20% (1/5)
Over 12.5 rzutu rożnego25% (2/8)33% (1/3)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Mathew Ryan Bra87200000000
Adrián de la Fuente Obr870120136730
Manuel Sánchez Obr87010010600
Roger Brugué Pom762431156700
Jon Ander Olasagasti Pom86151173500
Oriol Rey Pom86100010800
Iván Romero Nap855930159720
Aïssa Mandi Obr65130010220
Enzo Bardeli Pom74491132600
Thiago Fernández Pom64130081200
Nacho Pérez Obr73720032400
Jeremy Toljan Obr83670120210
Víctor García Obr72800020400
Daniel Requena Pom522910321110
Ifeanyi Ndukwe Obr42261011100
Petar Ratkov Nap41250120000
Yanis Musuayi Nap31130010200
Hugo Sotelo Pom4990000210
Paco Cortés Nap4730011000
Etta Eyong Nap3640121200
Carlos Álvarez Pom1450000100
Marc Santos Obr1260000000
Kareem Tunde Nap1140000000