PropsyTypera
La Liga · Hiszpania

Real Sociedad: forma i statystyki

Forma ZZZPZ

Aktualne serie

3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Malaga2:5Z
10.11U Deportivo La Coruna3:2Z
09.20N Valencia2:3Z
09.13U Atletico Madrid0:3P
09.07N Elche2:3Z
09.03U Celta Vigo0:0R
08.29U Espanyol2:1Z
08.26N Real Madrid4:1P
08.21N Real Betis1:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem951317:17
U siebie42115:6
Na wyjeździe530212:11

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 2.5 gola78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 3.5 gola56% (5/9)25% (1/4)80% (4/5)
Obie drużyny strzelą67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Czyste konto11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Nie strzelił gola33% (3/9)50% (2/4)20% (1/5)
Zwycięstwa56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)
Remisy11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Gol w 1. połowie67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Over 1.5 w 1. połowie56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)
Gol w 2. połowie89% (8/9)75% (3/4)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Over 1.5 żółtej kartki100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 2.5 żółtej kartki89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Over 4.5 żółtej kartki67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Over 5.5 żółtej kartki33% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.578% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Faule drużyny Over 9.567% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 10.567% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 11.567% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 12.544% (4/9)100% (4/4)0% (0/5)
Faule drużyny Over 13.533% (3/9)75% (3/4)0% (0/5)
Faule w meczu Over 20.567% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Faule w meczu Over 22.533% (3/9)75% (3/4)0% (0/5)
Faule w meczu Over 24.533% (3/9)75% (3/4)0% (0/5)
Faule w meczu Over 26.522% (2/9)50% (2/4)0% (0/5)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 7.5 rzutu rożnego100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 8.5 rzutu rożnego100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 9.5 rzutu rożnego78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Over 10.5 rzutu rożnego67% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Over 11.5 rzutu rożnego56% (5/9)75% (3/4)40% (2/5)
Over 12.5 rzutu rożnego33% (3/9)50% (2/4)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Álex Remiro Bra87200000000
Sergio Gómez Obr97000041310
Luka Sučić Pom864130116520
Jon Martin Obr86361152811
Carlos Soler Pom96291364300
Mikel Oyarzabal Nap960222149710
Jon Aramburu Obr759700322530
Yangel Herrera Pom849310521040
Ander Barrenetxea Pom846621731000
Igor Zubeldia Obr74430010320
Orri Óskarsson Nap739720951021
Gonçalo Guedes Nap835220106400
Mamadou Sarr Obr43280010410
Takefusa Kubo Pom62941121300
Job Ochieng Pom62881362700
Luken Beitia Obr32700021210
Beñat Turrientes Pom42580033010
Jon Gorrotxategi Pom62210000100
Alex Marchal Nap51120011100
Aihen Muñoz Obr31100010100
Unai Marrero Bra1900000000
Arsen Zakharyan Pom4851011100
Hector Fort Obr3790100100
Pablo Marín Obr1660000101
Jon Pacheco Obr1200000000