
La Liga · Hiszpania
Rayo Vallecano: forma i statystyki
Forma RZPZP
Dziś o 21:00: Getafe vs Rayo Vallecano
Aktualne serie
2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
7
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 09.19 | N Osasuna | 1:1 | R |
| 09.15 | U Espanyol | 2:1 | Z |
| 09.12 | N Real Madrid | 4:1 | P |
| 09.05 | U Racing Santander | 3:2 | Z |
| 08.31 | N Barcelona | 5:2 | P |
| 08.20 | U Alaves | 1:1 | R |
| 08.15 | N Sevilla | 2:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 |
| U siebie | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 gola | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Czyste konto | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Zwycięstwa | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Remisy | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florian Lejeune Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 9 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Pathé Ismaël Ciss Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0 |
| Unai López Pom | 7 | 556 | 0 | 3 | 4 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Andrei Rațiu Obr | 6 | 540 | 1 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Álvaro García Pom | 7 | 530 | 2 | 2 | 8 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Sergio Camello Nap | 7 | 470 | 7 | 1 | 17 | 11 | 8 | 2 | 0 |
| Adrià Pedrosa Obr | 5 | 398 | 1 | 1 | 4 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Jorge de Frutos Pom | 5 | 373 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| Óscar Valentín Pom | 7 | 372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Pedro Díaz Pom | 6 | 322 | 0 | 0 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Emil Audero Bra | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iván Balliu Obr | 6 | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Dani Cárdenas Bra | 3 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giorgi Tsitaishvili Nap | 4 | 201 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Gnangoro Bouaré Pom | 5 | 196 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Mujaid Sadick Obr | 3 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Randy Nteka Pom | 3 | 153 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Augusto Batalla Bra | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fran Pérez Nap | 5 | 142 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| Jozhua Vertrouwd Obr | 2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Alemão Nap | 6 | 121 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Isi Palazón Pom | 2 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Pelayo Fernández Obr | 2 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Rayane Belaid Nap | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |