
Premier League · Англія
Everton: форма та статистика
Форма ПНВНН
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Chelsea | 0:2 | П |
| 10.11 | У Hull City | 2:2 | Н |
| 09.19 | В Ipswich | 1:0 | В |
| 09.12 | У Tottenham | 0:0 | Н |
| 09.06 | В Manchester United | 2:2 | Н |
| 08.29 | У Bournemouth | 1:1 | Н |
| 08.22 | В Crystal Palace | 2:0 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 7 | 2 | 4 | 1 | 8:7 |
| Вдома | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 |
| У гостях | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 2,5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Тотал більше 3,5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Обидві заб’ють | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Сухий матч (без пропущених) | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Не забили | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Перемоги | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Нічиї | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Гол у 1-му таймі | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Гол у 2-му таймі | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 1,5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Жовті картки більше 2,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 3,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 4,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 5,5 | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Жовті картки більше 6,5 | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Фоли команди більше 8,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 9,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 10,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 11,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 12,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 13,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Кутові більше 6,5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 7,5 | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 8,5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 9,5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 10,5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Кутові більше 11,5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Кутові більше 12,5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |