
Primeira Liga · Portugalia
Estoril: forma i statystyki
Forma PPPRP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Academico Viseu | 2:1 | P |
| 09.20 | U Casa Pia | 1:2 | P |
| 09.14 | N SC Braga | 1:0 | P |
| 09.07 | U Arouca | 0:0 | R |
| 08.31 | N Benfica | 2:1 | P |
| 08.22 | U Rio Ave | 0:2 | P |
| 08.16 | N Nacional | 2:0 | P |
| 08.07 | U Famalicao | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 |
| U siebie | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Remisy | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 2. połowie | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joel Robles Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| João Carvalho Pom | 8 | 710 | 0 | 1 | 12 | 4 | 3 | 2 | 0 |
| Ismael Sierra Arnal Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 8 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Yanis Begraoui Nap | 7 | 630 | 2 | 0 | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 |
| Ricard Sánchez Obr | 8 | 602 | 1 | 0 | 4 | 3 | 12 | 1 | 0 |
| Ferro Obr | 6 | 513 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 |
| Antef Tsoungui Pom | 7 | 503 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| André Lacximicant Pom | 8 | 482 | 0 | 0 | 13 | 8 | 2 | 0 | 0 |
| Fernando Medrano Obr | 5 | 406 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Jordan Holsgrove Pom | 5 | 387 | 0 | 1 | 6 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Rafik Guitane Pom | 7 | 368 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Roko Jurišić Obr | 3 | 254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Milan Robin Pom | 3 | 195 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Nail Omerović Pom | 3 | 182 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Fabrício Garcia Nap | 6 | 175 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Xavi Sintes Obr | 2 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Xeka Pom | 3 | 160 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | 2 | 1 |
| Pedro Carvalho Obr | 8 | 128 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Jordan Arnolin Obr | 4 | 117 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Samuel Amissah Obr | 2 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Tiago Brito Pom | 4 | 104 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Peixinho Nap | 5 | 104 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Stelios Andreou Obr | 1 | 72 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Axel Camblan Pom | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tiago Parente Obr | 2 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jandro Orellana Pom | 2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gonçalo Costa Obr | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |