
Primeira Liga · Portugalsko
Arouca: forma a statistiky
Forma VRPRV
Aktuální série
2
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D Estrela | 1:0 | V |
| 09.19 | V Sporting CP | 2:2 | R |
| 09.13 | D Santa Clara | 1:2 | P |
| 09.07 | V Estoril | 0:0 | R |
| 08.29 | D Maritimo | 2:1 | V |
| 08.23 | V FC Porto | 2:0 | P |
| 08.16 | D Moreirense | 4:0 | V |
| 08.08 | V Vitória SC | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 |
| Doma | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 |
| Venku | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 2,5 gólu | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Nedal gól | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Výhry | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gól v 1. poločase | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |