
Serie B · Włochy
Catanzaro: forma i statystyki
Forma RPPZP
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | N Hellas Verona | 2:2 | R |
| 10.11 | U Mantova | 1:3 | P |
| 09.19 | N Sampdoria | 2:1 | P |
| 09.12 | U Carrarese | 1:0 | Z |
| 09.05 | N Sudtirol | 2:0 | P |
| 08.30 | N Pisa | 2:1 | P |
| 08.21 | N Vicenza Virtus | 3:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 1 | 1 | 5 | 8:14 |
| U siebie | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 |
| Na wyjeździe | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Czyste konto | 14% (1/7) | 50% (1/2) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 14% (1/7) | 50% (1/2) | 0% (0/5) |
| Remisy | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 100% (2/2) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/2) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |