
Super League 1 · Řecko
Iraklis 1908: forma a statistiky
Forma VRRVR
Dnes v 20:00: PAOK vs Iraklis 1908
Aktuální série
5
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
2
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D Levadiakos | 2:0 | V |
| 09.19 | V Aris Thessalonikis | 0:0 | R |
| 09.12 | D Atromitos | 1:1 | R |
| 09.07 | V Asteras Tripolis | 0:2 | V |
| 08.29 | V Volos NFC | 1:1 | R |
| 08.22 | V AEK Athens FC | 4:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 |
| Doma | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 |
| Venku | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Nedal gól | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Výhry | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Remízy | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Gól v 1. poločase | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 17% (1/6) | 50% (1/2) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Over 6,5 rohu | 50% (3/6) | 0% (0/2) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/6) | 0% (0/2) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/6) | 0% (0/2) | 0% (0/4) |