
Super League 1 · Греція
Iraklis 1908: форма та статистика
Форма ВННВН
Сьогодні о 20:00: PAOK — Iraklis 1908
Поточні серії
5
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
2
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | В Levadiakos | 2:0 | В |
| 09.19 | У Aris Thessalonikis | 0:0 | Н |
| 09.12 | В Atromitos | 1:1 | Н |
| 09.07 | У Asteras Tripolis | 0:2 | В |
| 08.29 | У Volos NFC | 1:1 | Н |
| 08.22 | У AEK Athens FC | 4:0 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 |
| Вдома | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 |
| У гостях | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 2,5 | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
| Тотал більше 3,5 | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Не забили | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Перемоги | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Нічиї | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Гол у 1-му таймі | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
| Гол у 2-му таймі | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 17% (1/6) | 50% (1/2) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 6,5 | 50% (3/6) | 0% (0/2) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 9,5 | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 0% (0/6) | 0% (0/2) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 0% (0/6) | 0% (0/2) | 0% (0/4) |