
Süper Lig · Turcja
Amed: forma i statystyki
Forma ZRZZR
Aktualne serie
6
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Konyaspor | 1:0 | Z |
| 10.10 | N Gençlerbirliği S.K. | 2:2 | R |
| 09.20 | U Beşiktaş | 3:2 | Z |
| 09.13 | U Başakşehir | 5:0 | Z |
| 09.06 | N Kasımpaşa | 2:2 | R |
| 08.31 | U Trabzonspor | 2:1 | Z |
| 08.24 | N Kocaelispor | 2:0 | P |
| 08.16 | U Erzurumspor FK | 3:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:9 |
| U siebie | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 |
| Na wyjeździe | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 gola | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 3.5 gola | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Czyste konto | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 0% (0/5) | 33% (1/3) |
| Zwycięstwa | 63% (5/8) | 100% (5/5) | 0% (0/3) |
| Remisy | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Gol w 1. połowie | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 25% (2/8) | 40% (2/5) | 0% (0/3) |
| Gol w 2. połowie | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 40% (2/5) | 100% (3/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 20% (1/5) | 67% (2/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |