
Süper Lig · Turecko
Amed: forma a statistiky
Forma VRVVR
Aktuální série
6
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Konyaspor | 1:0 | V |
| 10.10 | V Gençlerbirliği S.K. | 2:2 | R |
| 09.20 | D Beşiktaş | 3:2 | V |
| 09.13 | D Başakşehir | 5:0 | V |
| 09.06 | V Kasımpaşa | 2:2 | R |
| 08.31 | D Trabzonspor | 2:1 | V |
| 08.24 | V Kocaelispor | 2:0 | P |
| 08.16 | D Erzurumspor FK | 3:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:9 |
| Doma | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 |
| Venku | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 gólu | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 gólu | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Oba týmy skórují | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Čisté konto | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Nedal gól | 13% (1/8) | 0% (0/5) | 33% (1/3) |
| Výhry | 63% (5/8) | 100% (5/5) | 0% (0/3) |
| Remízy | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Gól v 1. poločase | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (2/8) | 40% (2/5) | 0% (0/3) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 75% (6/8) | 80% (4/5) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 50% (4/8) | 40% (2/5) | 67% (2/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 80% (4/5) | 100% (3/3) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 60% (3/5) | 100% (3/3) |
| Over 8,5 rohu | 63% (5/8) | 40% (2/5) | 100% (3/3) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 20% (1/5) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |