PropsyTypera
Superliga · Dania

FC Midtjylland: forma i statystyki

Forma ZRZRZ

Aktualne serie

10
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
10
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.11U FC Copenhagen2:1Z
09.19N Odense1:1R
09.14U Brondby4:1Z
09.07U FC Nordsjaelland2:2R
09.02N Aarhus0:2Z
08.30N Silkeborg1:1R
08.23U Randers FC1:0Z
08.16N Lyngby1:1R
08.02U AC Horsens2:1Z
07.26N Sonderjyske2:3Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1064019:10
U siebie541011:5
Na wyjeździe52308:5

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola90% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Over 2.5 gola50% (5/10)80% (4/5)20% (1/5)
Over 3.5 gola30% (3/10)40% (2/5)20% (1/5)
Obie drużyny strzelą80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Czyste konto20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Nie strzelił gola0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Zwycięstwa60% (6/10)80% (4/5)40% (2/5)
Remisy40% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Gol w 1. połowie80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 1.5 w 1. połowie30% (3/10)40% (2/5)20% (1/5)
Gol w 2. połowie90% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie40% (4/10)60% (3/5)20% (1/5)
Over 1.5 żółtej kartki90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 2.5 żółtej kartki80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Over 4.5 żółtej kartki40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.5100% (10/10)100% (5/5)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Faule drużyny Over 10.560% (6/10)80% (4/5)40% (2/5)
Faule drużyny Over 11.550% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Faule drużyny Over 12.530% (3/10)20% (1/5)40% (2/5)
Faule drużyny Over 13.530% (3/10)20% (1/5)40% (2/5)
Faule w meczu Over 20.590% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.590% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Faule w meczu Over 24.570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Faule w meczu Over 26.570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Over 6.5 rzutu rożnego90% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Over 7.5 rzutu rożnego80% (8/10)60% (3/5)100% (5/5)
Over 8.5 rzutu rożnego60% (6/10)40% (2/5)80% (4/5)
Over 9.5 rzutu rożnego50% (5/10)40% (2/5)60% (3/5)
Over 10.5 rzutu rożnego40% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Over 11.5 rzutu rożnego20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Over 12.5 rzutu rożnego20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Philip Billing Pom1085403821520
Elías Ólafsson Bra98100000000
Pedro Bravo Pom107920032800
Rasmus Kristensen Obr97851043640
Friday Etim Nap106105323131710
Denil Castillo Pom105382072300
Gue-sung Cho Nap952611831000
Magnus Jensen Obr75141052720
Mads Bech Sørensen Obr64951042500
Darío Osorio Pom545012103910
Stanley Iheanacho Nap944931145510
Martin Erlić Obr64471031600
Kjell Wätjen Pom63550053710
Beni Junior Obr73310121600
Sofus Johannesen Pom73280041300
Victor Bak Jensen Obr53130010110
Franculino Djú Nap42701031210
Valdemar Byskov Pom41971262200
Julius Emefile Pom71961042401
David Martínez Morales Pom31270100000
O. Diao Obr1900010100
A. Maxsø Obr1900000310
N. Bakker Bra1900000000
Abdou Aziz Ndiaye Obr3740000301
Mileta Rajović Nap4400100200
Hong Hyun-Seok Pom1360000000
Adam Gabriel Obr2210000000
M. Uhre Nap1180000000
Edward Chilufya Nap190000100