
Superliga · Dánsko
FC Midtjylland: forma a statistiky
Forma VRVRV
Aktuální série
10
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
10
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D FC Copenhagen | 2:1 | V |
| 09.19 | V Odense | 1:1 | R |
| 09.14 | D Brondby | 4:1 | V |
| 09.07 | D FC Nordsjaelland | 2:2 | R |
| 09.02 | V Aarhus | 0:2 | V |
| 08.30 | V Silkeborg | 1:1 | R |
| 08.23 | D Randers FC | 1:0 | V |
| 08.16 | V Lyngby | 1:1 | R |
| 08.02 | D AC Horsens | 2:1 | V |
| 07.26 | V Sonderjyske | 2:3 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 |
| Doma | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 |
| Venku | 5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 3,5 gólu | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Výhry | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Remízy | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |