
Championship · Англія
Wolves: форма та статистика
Форма ВППВВ
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | У Burnley | 1:2 | В |
| 10.13 | В Bolton | 1:3 | П |
| 10.10 | У Middlesbrough | 1:0 | П |
| 09.20 | В West Brom | 1:0 | В |
| 09.13 | У Sheffield Utd | 0:1 | В |
| 09.06 | У Birmingham | 2:2 | Н |
| 09.01 | У West Ham | 4:2 | П |
| 08.29 | В Stoke City | 4:1 | В |
| 08.22 | У Preston | 1:3 | В |
| 08.14 | В Blackburn | 2:2 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:15 |
| Вдома | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 |
| У гостях | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 2,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 3,5 | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Обидві заб’ють | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Не забили | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
| Перемоги | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Нічиї | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Гол у 1-му таймі | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Гол у 2-му таймі | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 60% (6/10) | 100% (4/4) | 33% (2/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Кутові більше 7,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Кутові більше 8,5 | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Кутові більше 9,5 | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 10,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 11,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 12,5 | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |