
Championship · Англія
Wrexham: форма та статистика
Форма ВПНВП
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Preston | 4:1 | В |
| 10.13 | В West Brom | 1:2 | П |
| 10.10 | У Derby | 1:1 | Н |
| 09.19 | В Southampton | 2:1 | В |
| 09.11 | У West Ham | 6:0 | П |
| 09.08 | В Burnley | 1:1 | Н |
| 09.05 | У Swansea | 0:0 | Н |
| 09.02 | У Millwall | 0:3 | В |
| 08.28 | В Birmingham | 1:2 | П |
| 08.22 | В Watford | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:16 |
| Вдома | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 |
| У гостях | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Тотал більше 3,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Обидві заб’ють | 73% (8/11) | 100% (6/6) | 40% (2/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Не забили | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Перемоги | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Нічиї | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Гол у 1-му таймі | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Гол у 2-му таймі | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Кутові більше 6,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 7,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 8,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 9,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 10,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 11,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 12,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthony Patterson Вор | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dominic Hyam Зах | 11 | 923 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 3 | 0 |
| Ben Whiteman Пів | 11 | 923 | 1 | 2 | 4 | 1 | 12 | 3 | 0 |
| Callum Doyle Зах | 10 | 900 | 1 | 0 | 9 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Kieffer Moore Нап | 11 | 710 | 5 | 1 | 22 | 12 | 10 | 2 | 0 |
| Jacques Ekomié Пів | 9 | 703 | 2 | 0 | 4 | 3 | 11 | 0 | 0 |
| Zak Vyner Зах | 8 | 683 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Lewis O'Brien Пів | 11 | 598 | 0 | 1 | 2 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| Callum O'Hare Нап | 7 | 564 | 0 | 0 | 15 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Oliver Rathbone Пів | 9 | 493 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Daniel Imray Пів | 9 | 491 | 1 | 3 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Matty James Пів | 8 | 486 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Issa Kaboré Зах | 9 | 472 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Sam Smith Нап | 11 | 395 | 1 | 0 | 9 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Josh Windass Нап | 6 | 260 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Joe Worrall Зах | 3 | 247 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Nathan Broadhead Нап | 3 | 220 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Max Cleworth Зах | 4 | 211 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| George Dobson Пів | 5 | 191 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| George Thomason Зах | 2 | 179 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Ryan Longman Пів | 8 | 150 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ben Sheaf Пів | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Bailey Cadamarteri Нап | 4 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Davis Keillor-Dunn Нап | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |