
Eredivisie · Нідерланди
PSV Eindhoven: форма та статистика
Форма ПВПВВ
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
9
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У ADO Den Haag | 2:1 | П |
| 10.09 | В Heerenveen | 2:0 | В |
| 09.20 | У Twente | 3:2 | П |
| 09.13 | В Sparta Rotterdam | 4:1 | В |
| 09.05 | У Ajax | 1:3 | В |
| 08.30 | У Utrecht | 1:6 | В |
| 08.23 | В Groningen | 5:1 | В |
| 08.15 | У Excelsior | 1:2 | В |
| 08.08 | В Fortuna Sittard | 2:2 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 |
| Вдома | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 |
| У гостях | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 2,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 3,5 | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Обидві заб’ють | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Не забили | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Перемоги | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Нічиї | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Гол у 1-му таймі | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 6,5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 7,5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 8,5 | 67% (6/9) | 100% (4/4) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 9,5 | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 10,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 11,5 | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 12,5 | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |