
Eredivisie · Holandia
PSV Eindhoven: forma i statystyki
Forma PZPZZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
9
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N ADO Den Haag | 2:1 | P |
| 10.09 | U Heerenveen | 2:0 | Z |
| 09.20 | N Twente | 3:2 | P |
| 09.13 | U Sparta Rotterdam | 4:1 | Z |
| 09.05 | N Ajax | 1:3 | Z |
| 08.30 | N Utrecht | 1:6 | Z |
| 08.23 | U Groningen | 5:1 | Z |
| 08.15 | N Excelsior | 1:2 | Z |
| 08.08 | U Fortuna Sittard | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 |
| U siebie | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 gola | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Czyste konto | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Remisy | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (6/9) | 100% (4/4) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matěj Kovář Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Armando Obispo Obr | 9 | 772 | 0 | 0 | 2 | 0 | 16 | 3 | 0 |
| Mauro Júnior Obr | 9 | 749 | 1 | 2 | 6 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| Sergiño Dest Obr | 8 | 719 | 2 | 2 | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Guus Til Pom | 9 | 708 | 5 | 1 | 16 | 8 | 7 | 0 | 0 |
| Kodai Sano Pom | 8 | 657 | 1 | 0 | 10 | 4 | 8 | 1 | 0 |
| Ruben van Bommel Pom | 8 | 532 | 2 | 2 | 14 | 6 | 13 | 3 | 0 |
| Ryan Flamingo Obr | 8 | 522 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Ivan Perišić Nap | 8 | 511 | 2 | 1 | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 |
| Ricardo Pepi Nap | 7 | 435 | 3 | 0 | 16 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| Sven Mijnans Pom | 8 | 422 | 5 | 1 | 18 | 8 | 5 | 0 | 1 |
| Paul Wanner Pom | 7 | 402 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Lutsharel Geertruida Obr | 5 | 352 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Noah Fernandez Pom | 6 | 346 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Amir Bouhamdi Nap | 6 | 198 | 0 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Esmir Bajraktarević Nap | 5 | 192 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Filip Kostić Pom | 4 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Dennis Man Nap | 4 | 98 | 0 | 0 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Joey Veerman Pom | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ayoni Santos Pom | 3 | 66 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mikkel Bro Hansen Nap | 1 | 50 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Yarek Gasiorowski Obr | 3 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| S. Cornecion Pom | 2 | 29 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alassane Pléa Nap | 1 | 22 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kiliann Sildillia Obr | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |