PropsyTypera
Eredivisie · Holandia

PSV Eindhoven: forma i statystyki

Forma PZPZZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
9
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N ADO Den Haag2:1P
10.09U Heerenveen2:0Z
09.20N Twente3:2P
09.13U Sparta Rotterdam4:1Z
09.05N Ajax1:3Z
08.30N Utrecht1:6Z
08.23U Groningen5:1Z
08.15N Excelsior1:2Z
08.08U Fortuna Sittard2:2R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem961227:12
U siebie431013:4
Na wyjeździe530214:8

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 2.5 gola89% (8/9)75% (3/4)100% (5/5)
Over 3.5 gola67% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Obie drużyny strzelą89% (8/9)75% (3/4)100% (5/5)
Czyste konto11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Nie strzelił gola0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Zwycięstwa67% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Remisy11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Gol w 1. połowie100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 1.5 w 1. połowie56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)
Gol w 2. połowie100% (9/9)100% (4/4)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 1.5 żółtej kartki89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 2.5 żółtej kartki56% (5/9)25% (1/4)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki33% (3/9)0% (0/4)60% (3/5)
Over 4.5 żółtej kartki22% (2/9)0% (0/4)40% (2/5)
Over 5.5 żółtej kartki22% (2/9)0% (0/4)40% (2/5)
Over 6.5 żółtej kartki11% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Over 7.5 żółtej kartki11% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Faule drużyny Over 8.567% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Faule drużyny Over 9.544% (4/9)50% (2/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 10.533% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 11.533% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Faule drużyny Over 12.522% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Faule drużyny Over 13.511% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Faule w meczu Over 20.544% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Faule w meczu Over 22.533% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Faule w meczu Over 24.533% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Faule w meczu Over 26.533% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Over 6.5 rzutu rożnego78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Over 7.5 rzutu rożnego78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Over 8.5 rzutu rożnego67% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Over 9.5 rzutu rożnego56% (5/9)75% (3/4)40% (2/5)
Over 10.5 rzutu rożnego44% (4/9)50% (2/4)40% (2/5)
Over 11.5 rzutu rożnego33% (3/9)50% (2/4)20% (1/5)
Over 12.5 rzutu rożnego33% (3/9)50% (2/4)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Matěj Kovář Bra98100000000
Armando Obispo Obr977200201630
Mauro Júnior Obr97491264500
Sergiño Dest Obr87192295500
Guus Til Pom970851168700
Kodai Sano Pom865710104810
Ruben van Bommel Pom8532221461330
Ryan Flamingo Obr85221062400
Ivan Perišić Nap851121115320
Ricardo Pepi Nap743530167000
Sven Mijnans Pom842251188501
Paul Wanner Pom74020275200
Lutsharel Geertruida Obr53521121410
Noah Fernandez Pom63461053310
Amir Bouhamdi Nap61980261300
Esmir Bajraktarević Nap51921242200
Filip Kostić Pom41470000110
Dennis Man Nap4980052610
Joey Veerman Pom1900000000
Ayoni Santos Pom3660020100
Mikkel Bro Hansen Nap1500032000
Yarek Gasiorowski Obr3450000100
S. Cornecion Pom2290010000
Alassane Pléa Nap1220100000
Kiliann Sildillia Obr2110000000