
HNL · Хорватія
NK Lokomotiva Zagreb: форма та статистика
Форма ВППНП
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Istra 1961 | 2:0 | В |
| 10.11 | В NK Varazdin | 0:1 | П |
| 09.20 | У Dinamo Zagreb | 3:2 | П |
| 09.12 | В HNK Rijeka | 1:1 | Н |
| 09.06 | У NK Slaven Belupo | 2:1 | П |
| 08.31 | У HNK Hajduk Split | 2:0 | П |
| 08.21 | У Rudes | 4:1 | П |
| 08.15 | У NK Osijek | 1:0 | П |
| 08.08 | В HNK Gorica | 3:1 | В |
| 08.01 | У Istra 1961 | 2:3 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:17 |
| Вдома | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 |
| У гостях | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 2,5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 3,5 | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Обидві заб’ють | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Не забили | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Перемоги | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Нічиї | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Гол у 1-му таймі | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Гол у 2-му таймі | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Кутові більше 7,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Кутові більше 8,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 9,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 10,5 | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 11,5 | 40% (4/10) | 75% (3/4) | 17% (1/6) |
| Кутові більше 12,5 | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Josip Posavec Вор | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Athanasios Triantafyllou Зах | 10 | 872 | 1 | 1 | 8 | 3 | 19 | 3 | 0 |
| Dušan Vuković Пів | 10 | 798 | 3 | 2 | 14 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Matija Subotić Пів | 9 | 625 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kristijan Čabrajić Зах | 7 | 611 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Ivan Katić Пів | 9 | 595 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | 2 | 0 |
| Fran Karačić Зах | 6 | 517 | 1 | 1 | 8 | 3 | 9 | 3 | 0 |
| Marko Vešović Пів | 6 | 493 | 1 | 0 | 5 | 2 | 6 | 3 | 1 |
| Leon Belcar Пів | 8 | 467 | 1 | 1 | 6 | 4 | 9 | 2 | 1 |
| Mirko Marić Нап | 7 | 414 | 1 | 1 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Jakov-Anton Vasilj Пів | 7 | 370 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Marcel Lorber Пів | 6 | 322 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | 1 |
| Feta Fetai Пів | 5 | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Dominik Thaqi Нап | 9 | 306 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 2 | 0 |
| Marijan Čabraja Зах | 4 | 283 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Tino Jukić Зах | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Marko Pajač Зах | 3 | 270 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 |
| Noel Đurković Нап | 8 | 270 | 2 | 0 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Mirko Sušak Пів | 3 | 195 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Gurlica Зах | 3 | 195 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Teodor Kralevski Зах | 5 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Noa Godec Зах | 2 | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Lovre Kulušić Нап | 2 | 118 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Pavle Smiljanić Пів | 4 | 103 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Mate Antunović Нап | 4 | 99 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Kayke Rodrigo Souza de Abreu Нап | 3 | 88 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Morina Dardan Пів | 2 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Duje Reić Пів | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| M. Mitrović Зах | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| E. Atabaev Пів | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |