
HNL · Chorwacja
NK Lokomotiva Zagreb: forma i statystyki
Forma ZPPRP
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Istra 1961 | 2:0 | Z |
| 10.11 | U NK Varazdin | 0:1 | P |
| 09.20 | N Dinamo Zagreb | 3:2 | P |
| 09.12 | U HNK Rijeka | 1:1 | R |
| 09.06 | N NK Slaven Belupo | 2:1 | P |
| 08.31 | N HNK Hajduk Split | 2:0 | P |
| 08.21 | N Rudes | 4:1 | P |
| 08.15 | N NK Osijek | 1:0 | P |
| 08.08 | U HNK Gorica | 3:1 | Z |
| 08.01 | N Istra 1961 | 2:3 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:17 |
| U siebie | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 |
| Na wyjeździe | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 gola | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Obie drużyny strzelą | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Czyste konto | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Nie strzelił gola | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Zwycięstwa | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Remisy | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Gol w 1. połowie | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 75% (3/4) | 17% (1/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Josip Posavec Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fran Karačić Obr | 5 | 450 | 1 | 1 | 7 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Kristijan Čabrajić Obr | 5 | 431 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Athanasios Triantafyllou Obr | 5 | 422 | 0 | 1 | 5 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Dušan Vuković Pom | 5 | 359 | 1 | 1 | 7 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| L. Belcar Pom | 4 | 343 | 1 | 1 | 6 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Marko Vešović Pom | 4 | 331 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 |
| Ivan Katić Pom | 5 | 291 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| F. Fetai Pom | 4 | 287 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Marijan Čabraja Obr | 4 | 283 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Matija Subotić Pom | 4 | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| J. Gurlica Obr | 3 | 195 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mirko Marić Nap | 4 | 183 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Dominik Thaqi Nap | 4 | 147 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Noel Đurković Nap | 4 | 141 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Lovre Kulušić Nap | 2 | 118 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Jakov-Anton Vasilj Pom | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| M. Lorber Pom | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mate Antunović Nap | 2 | 56 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Morina Dardan Pom | 1 | 45 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Pavle Smiljanić Pom | 2 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kayke Nap | 1 | 19 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| M. Mitrović Obr | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| T. Kralevski Obr | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| E. Atabaev Pom | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |