
La Liga · Іспанія
Real Madrid: форма та статистика
Форма ВПВВП
Сьогодні о 21:00: Real Madrid — Sevilla
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | В Villarreal | 1:0 | В |
| 09.20 | У Atletico Madrid | 2:1 | П |
| 09.15 | У Elche | 2:3 | В |
| 09.12 | В Rayo Vallecano | 4:1 | В |
| 09.04 | У Real Betis | 1:0 | П |
| 08.30 | В Malaga | 4:0 | В |
| 08.26 | В Real Sociedad | 4:1 | В |
| 08.22 | У Espanyol | 1:2 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 |
| Вдома | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 |
| У гостях | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 2,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Не забили | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Нічиї | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Гол у 1-му таймі | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 50% (4/8) | 0% (0/4) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 6,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 10,5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 11,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 12,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |