
Ligue 1 · Франція
Toulouse: форма та статистика
Форма ВНВНП
Поточні серії
4
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | У Le Mans | 0:3 | В |
| 10.10 | У Monaco | 2:2 | Н |
| 09.19 | В Le Havre | 3:2 | В |
| 09.12 | У Lorient | 2:2 | Н |
| 09.03 | В Lille | 0:1 | П |
| 08.29 | У Stade Brestois 29 | 2:2 | Н |
| 08.22 | В Lyon | 0:2 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 |
| Вдома | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 |
| У гостях | 4 | 1 | 3 | 0 | 9:6 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 3,5 | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Обидві заб’ють | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Не забили | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Перемоги | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Нічиї | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Гол у 1-му таймі | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 6,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 10,5 | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 11,5 | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mark McKenzie Зах | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Cristian Cásseres Jr. Пів | 7 | 630 | 0 | 5 | 5 | 1 | 14 | 2 | 0 |
| Christ Tapé Зах | 7 | 624 | 1 | 0 | 6 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Thomas Jørgensen Пів | 7 | 618 | 2 | 1 | 12 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| Guillaume Restes Вор | 6 | 521 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacen Russell Rowe Нап | 7 | 463 | 2 | 0 | 11 | 7 | 6 | 1 | 0 |
| Rafik Messali Зах | 7 | 414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Rasmus Nicolaisen Зах | 4 | 355 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Ilyas Azizi Пів | 5 | 319 | 0 | 0 | 7 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Casper Tengstedt Нап | 5 | 316 | 5 | 1 | 16 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| Seny Koumbassa Зах | 5 | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Alexis Vossah Пів | 6 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Niko Sigur Пів | 4 | 244 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Niklas Schmidt Пів | 4 | 218 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Santiago Hidalgo Нап | 6 | 209 | 0 | 0 | 6 | 5 | 6 | 1 | 0 |
| Julian Vignolo Пів | 4 | 185 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Yann Gboho Пів | 2 | 170 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Ismail Diallo Зах | 5 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Sion Oppong Нап | 5 | 119 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Mathys Niflore Вор | 2 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A. Dønnum Пів | 2 | 70 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mathis Saka Пів | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |