
Serie B · Італія
Vicenza Virtus: форма та статистика
Форма НППНН
Поточні серії
1
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У Benevento | 2:2 | Н |
| 10.10 | В Pisa | 0:3 | П |
| 09.20 | У Hellas Verona | 2:1 | П |
| 09.12 | В Juve Stabia | 1:1 | Н |
| 09.06 | У Virtus Entella | 2:2 | Н |
| 08.29 | У Avellino | 3:0 | П |
| 08.21 | В Catanzaro | 3:2 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 7 | 1 | 3 | 3 | 9:15 |
| Вдома | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 |
| У гостях | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 3,5 | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Не забили | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
| Нічиї | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Гол у 1-му таймі | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 6,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 8,5 | 57% (4/7) | 100% (3/3) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 10,5 | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 11,5 | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riccardo Gagno Вор | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giuseppe Cuomo Зах | 6 | 471 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Loris Zonta Пів | 7 | 458 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Giulio Pellizzari Пів | 6 | 452 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Riccardo Marchizza Зах | 5 | 450 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Silvio Merkaj Нап | 5 | 416 | 1 | 1 | 7 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Lorenzo Caferri Пів | 7 | 405 | 1 | 2 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Filippo Costa Пів | 6 | 380 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Nicolò Brighenti Зах | 4 | 337 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Marco Carraro Пів | 5 | 332 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Mattia Valoti Пів | 6 | 325 | 0 | 1 | 5 | 3 | 7 | 2 | 0 |
| Filippo Alessio Нап | 6 | 308 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Gabriele Moncini Нап | 6 | 281 | 1 | 0 | 8 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Thomas Sandon Зах | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Maxime Leverbe Зах | 4 | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Tommaso Corazza Зах | 5 | 243 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Nicola Rauti Нап | 6 | 222 | 1 | 2 | 7 | 3 | 5 | 1 | 0 |
| Claudio Morra Нап | 5 | 198 | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Alessandro Bellemo Пів | 4 | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Alessandro Pietrelli Пів | 5 | 159 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Andrea Papetti Зах | 2 | 111 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Raul Talarico Пів | 2 | 76 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |