
Serie B · Itálie
Vicenza Virtus: forma a statistiky
Forma RPPRR
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Benevento | 2:2 | R |
| 10.10 | D Pisa | 0:3 | P |
| 09.20 | V Hellas Verona | 2:1 | P |
| 09.12 | D Juve Stabia | 1:1 | R |
| 09.06 | V Virtus Entella | 2:2 | R |
| 08.29 | V Avellino | 3:0 | P |
| 08.21 | D Catanzaro | 3:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 1 | 3 | 3 | 9:15 |
| Doma | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 |
| Venku | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 gólu | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Výhry | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
| Remízy | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Gól v 1. poločase | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 rohu | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 57% (4/7) | 100% (3/3) | 25% (1/4) |
| Over 9,5 rohu | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
| Over 10,5 rohu | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 43% (3/7) | 100% (3/3) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riccardo Gagno Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giuseppe Cuomo Obr | 6 | 471 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Loris Zonta Zál | 7 | 458 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Giulio Pellizzari Zál | 6 | 452 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Riccardo Marchizza Obr | 5 | 450 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Silvio Merkaj Úto | 5 | 416 | 1 | 1 | 7 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Lorenzo Caferri Zál | 7 | 405 | 1 | 2 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Filippo Costa Zál | 6 | 380 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Nicolò Brighenti Obr | 4 | 337 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Marco Carraro Zál | 5 | 332 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Mattia Valoti Zál | 6 | 325 | 0 | 1 | 5 | 3 | 7 | 2 | 0 |
| Filippo Alessio Úto | 6 | 308 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Gabriele Moncini Úto | 6 | 281 | 1 | 0 | 8 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Thomas Sandon Obr | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Maxime Leverbe Obr | 4 | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Tommaso Corazza Obr | 5 | 243 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Nicola Rauti Úto | 6 | 222 | 1 | 2 | 7 | 3 | 5 | 1 | 0 |
| Claudio Morra Úto | 5 | 198 | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Alessandro Bellemo Zál | 4 | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Alessandro Pietrelli Zál | 5 | 159 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Andrea Papetti Obr | 2 | 111 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Raul Talarico Zál | 2 | 76 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |