
Süper Lig · Туреччина
Başakşehir: форма та статистика
Форма ВНВПП
Сьогодні о 18:00: Başakşehir — Gaziantep FK
Поточні серії
3
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Gaziantep FK | 2:1 | В |
| 10.11 | У Konyaspor | 0:0 | Н |
| 09.19 | В Gençlerbirliği S.K. | 4:0 | В |
| 09.13 | У Amed | 5:0 | П |
| 09.04 | В Galatasaray | 2:3 | П |
| 08.30 | В Kasımpaşa | 1:1 | Н |
| 08.23 | У Trabzonspor | 2:1 | П |
| 08.16 | В Kocaelispor | 2:0 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:12 |
| Вдома | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:5 |
| У гостях | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 2,5 | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 3,5 | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Обидві заб’ють | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Сухий матч (без пропущених) | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Не забили | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Перемоги | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Нічиї | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Гол у 1-му таймі | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Гол у 2-му таймі | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 1,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Жовті картки більше 2,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Жовті картки більше 3,5 | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 4,5 | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 5,5 | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 6,5 | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Жовті картки більше 7,5 | 13% (1/8) | 20% (1/5) | 0% (0/3) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Фоли команди більше 9,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Фоли команди більше 10,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 12,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Фоли команди більше 13,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Кутові більше 6,5 | 75% (6/8) | 100% (5/5) | 33% (1/3) |
| Кутові більше 7,5 | 75% (6/8) | 100% (5/5) | 33% (1/3) |
| Кутові більше 8,5 | 50% (4/8) | 80% (4/5) | 0% (0/3) |
| Кутові більше 9,5 | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Кутові більше 10,5 | 13% (1/8) | 20% (1/5) | 0% (0/3) |
| Кутові більше 11,5 | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |
| Кутові більше 12,5 | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |