
Süper Lig · Turecko
Başakşehir: forma a statistiky
Forma VRVPP
Dnes v 18:00: Başakşehir vs Gaziantep FK
Aktuální série
3
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Gaziantep FK | 2:1 | V |
| 10.11 | V Konyaspor | 0:0 | R |
| 09.19 | D Gençlerbirliği S.K. | 4:0 | V |
| 09.13 | V Amed | 5:0 | P |
| 09.04 | D Galatasaray | 2:3 | P |
| 08.30 | D Kasımpaşa | 1:1 | R |
| 08.23 | V Trabzonspor | 2:1 | P |
| 08.16 | D Kocaelispor | 2:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:12 |
| Doma | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:5 |
| Venku | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 2,5 gólu | 63% (5/8) | 60% (3/5) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 gólu | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Oba týmy skórují | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Čisté konto | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Nedal gól | 25% (2/8) | 0% (0/5) | 67% (2/3) |
| Výhry | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Remízy | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Gól v 1. poločase | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 38% (3/8) | 40% (2/5) | 33% (1/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 25% (2/8) | 20% (1/5) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 13% (1/8) | 20% (1/5) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (5/5) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 88% (7/8) | 100% (5/5) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (5/8) | 80% (4/5) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (4/8) | 60% (3/5) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 rohu | 75% (6/8) | 100% (5/5) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 100% (5/5) | 33% (1/3) |
| Over 8,5 rohu | 50% (4/8) | 80% (4/5) | 0% (0/3) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 60% (3/5) | 0% (0/3) |
| Over 10,5 rohu | 13% (1/8) | 20% (1/5) | 0% (0/3) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/5) | 0% (0/3) |