PropsyTypera
Německo

2. Bundesliga: statistiky a forma

Tipy dne →

Liga v číslech

Na základě 72 odehraných zápasů této sezony.

3.11
gólů na zápas
76%
Over 1.5
58%
Over 2.5
35%
Over 3.5
58%
oba skórují
44%
výhry domácích
29%
remízy
26%
výhry hostů

Rozhodčí

Průměr žlutých karet v zápasech každého rozhodčího a jak často zápas překročil 3,5, 4,5 a 5,5 karty. Rozhodčí s méně než 3 zápasy jsou vynecháni. Průměr ligy: 4.51.

RozhodčíZápasyŽluté/zápasOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dnes
Tom Bauer45.75100%100%50%
Wolfgang Haslberger35.67100%67%67%
Eric-Dominic Weisbach45.5075%75%50%
Florian Exner35.3367%67%67%
Jarno Wienefeld44.5050%25%25%
Felix Prigan34.3367%67%0%
Felix Bickel44.2575%75%0%
Michael Bacher44.0075%25%0%
Konrad Oldhafer33.6767%33%0%
Lars Erbst43.5050%50%25%
Felix Weller33.0067%0%0%

Jsou to údaje z odehraných zápasů: rozhodčí sám o výsledku nerozhoduje a vzorek bývá malý.

Lídři ligy

Hráči, kteří v této sezoně hrají v této lize.

Góly

  1. 1. Felix Klaus SpVgg Greuther Fürth7
  2. 2. Mohamed Ali Zoma 1. FC Nürnberg7
  3. 3. Emmanuel Iyoha 1. FC Magdeburg5
  4. 4. Joel Grodowski Arminia Bielefeld5
  5. 5. Piet Scobel 1. FC Nürnberg5
  6. 6. Justin Butler Energie Cottbus5
  7. 7. Robert Glatzel VfL Wolfsburg5
  8. 8. Phil Harres Holstein Kiel4
  9. 9. Josip Brekalo Hertha BSC4
  10. 10. Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg4

Asistence

  1. 1. Fabian Reese VfL Wolfsburg6
  2. 2. Josip Brekalo Hertha BSC5
  3. 3. Marvin Wanitzek Karlsruher SC4
  4. 4. Joakim Mæhle VfL Wolfsburg4
  5. 5. Barış Atik 1. FC Magdeburg4
  6. 6. Semih Şahin 1. FC Kaiserslautern3
  7. 7. Javier Fernandez 1. FC Nürnberg3
  8. 8. Eric Porstner 1. FC Nürnberg3
  9. 9. Alexander Bernhardsson VfL Wolfsburg3
  10. 10. Leonardo Bittencourt Energie Cottbus3

Střely

  1. 1. Mateusz Żukowski 1. FC Magdeburg29
  2. 2. Piet Scobel 1. FC Nürnberg29
  3. 3. Phil Harres Holstein Kiel26
  4. 4. Felix Klaus SpVgg Greuther Fürth26
  5. 5. Yann Sturm Eintracht Braunschweig25
  6. 6. Muhammed Damar VfL Wolfsburg22
  7. 7. Robin Meißner VfL Osnabrück21
  8. 8. Mohamed Ali Zoma 1. FC Nürnberg21
  9. 9. Tolcay Ciğerci Energie Cottbus20
  10. 10. Philipp Hofmann VfL Bochum19

Střely na 90 minut (min. 450 minut)

  1. 1. Piet Scobel 1. FC Nürnberg3.9
  2. 2. Jan Urbich Eintracht Braunschweig3.8
  3. 3. Mateusz Żukowski 1. FC Magdeburg3.7
  4. 4. Yann Sturm Eintracht Braunschweig3.4
  5. 5. Felix Klaus SpVgg Greuther Fürth3.3
  6. 6. Muhammed Damar VfL Wolfsburg3.3
  7. 7. Phil Harres Holstein Kiel3.3
  8. 8. Robert Glatzel VfL Wolfsburg3.0
  9. 9. Mohamed Ali Zoma 1. FC Nürnberg2.9
  10. 10. Tolcay Ciğerci Energie Cottbus2.8

Karty (červená = 2)

  1. 1. Paul Seguin Hertha BSC7
  2. 2. David Zec Holstein Kiel6
  3. 3. Mats Pannewig VfL Bochum6
  4. 4. Tomoya Ando FC St. Pauli6
  5. 5. Thomas Keller Dynamo Dresden6
  6. 6. Kai Klefisch SV Darmstadt 985
  7. 7. Tobias Müller 1. FC Magdeburg5
  8. 8. Mathys Angely VfL Wolfsburg5
  9. 9. Robin Fabinski VfL Osnabrück4
  10. 10. Jonas Therkelsen Holstein Kiel4

Fauly

  1. 1. Adam Markhiev 1. FC Nürnberg19
  2. 2. Philipp Hofmann VfL Bochum16
  3. 3. Javier Fernandez 1. FC Nürnberg15
  4. 4. Vinícius Souza VfL Wolfsburg15
  5. 5. Milan Smit SV Darmstadt 9815
  6. 6. Stefano Russo Arminia Bielefeld14
  7. 7. Kilian Fischer VfL Wolfsburg14
  8. 8. Kevin Sessa Hertha BSC13
  9. 9. Adrián Kaprálik Holstein Kiel13
  10. 10. Linus Gechter Hertha BSC12

Nejlepší týmy

Nejčastěji Over 2,5

  1. 1Arminia Bielefeld 88% (7/8)
  2. 21. FC Nürnberg 75% (6/8)
  3. 3Energie Cottbus 75% (6/8)

Nejčastěji oba skórují

  1. 11. FC Nürnberg 75% (6/8)
  2. 2Arminia Bielefeld 75% (6/8)
  3. 3Energie Cottbus 75% (6/8)

Nejvíc čistých kont

  1. 11. FC Kaiserslautern 75% (6/8)
  2. 21. FC Magdeburg 50% (4/8)
  3. 31. FC Heidenheim 38% (3/8)

Nejdelší série

Bez porážky

  1. 11. FC Nürnberg 8 zápasů
  2. 2Hertha BSC 8 zápasů
  3. 3FC St. Pauli 5 zápasů

Výhry v řadě

  1. 1Arminia Bielefeld 2 zápasů
  2. 21. FC Kaiserslautern 1 zápasů
  3. 3Dynamo Dresden 1 zápasů

Prohry v řadě

  1. 1VfL Bochum 3 zápasů
  2. 21. FC Heidenheim 1 zápasů
  3. 31. FC Magdeburg 1 zápasů

Statistické tabulky