
2. Bundesliga · Německo
VfL Bochum: forma a statistiky
Forma PPPRV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V 1. FC Kaiserslautern | 2:0 | P |
| 10.11 | D Arminia Bielefeld | 0:1 | P |
| 09.20 | V Hannover 96 | 2:1 | P |
| 09.12 | D SpVgg Greuther Fürth | 1:1 | R |
| 09.05 | V Dynamo Dresden | 1:2 | V |
| 08.28 | D VfL Osnabrück | 0:1 | P |
| 08.14 | V Eintracht Braunschweig | 0:1 | V |
| 08.07 | D Hertha BSC | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 2 | 1 | 5 | 5:9 |
| Doma | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 |
| Venku | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Oba týmy skórují | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Výhry | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Remízy | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 rohu | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 9,5 rohu | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P. Hofmann Úto | 2 | 180 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| S. Klaiber Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| K. Mets Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| T. Meyer Zál | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| M. Steinwender Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| T. Horn Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| M. Wittek Obr | 2 | 176 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| K. Miyoshi Zál | 2 | 162 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| M. Pannewig Zál | 2 | 153 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| C. Rasmussen Zál | 2 | 146 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| G. Holtmann Zál | 2 | 145 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| B. Taz Zál | 2 | 45 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Steuckers Úto | 1 | 35 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| C. Patino Zál | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| D. Hanslik Úto | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alessandro Crimaldi Úto | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |