PropsyTypera
2. Bundesliga · Německo

Hannover 96: forma a statistiky

Forma RPVPR

Aktuální série

1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17D FC St. Pauli1:1R
10.10V 1. FC Magdeburg3:0P
09.20D VfL Bochum2:1V
09.11V 1. FC Nürnberg2:1P
09.04D Karlsruher SC2:2R
08.30V SV Darmstadt 980:1V
08.16D VfL Wolfsburg0:1P
08.09V Energie Cottbus3:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem82248:13
Doma41215:5
Venku41033:8

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 2,5 gólu63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 3,5 gólu25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Oba týmy skórují63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Čisté konto13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Nedal gól25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Výhry25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Remízy25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Gól v 1. poločase75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 1,5 v 1. poločase63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Gól ve 2. poločase100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1,5 ve 2. poločase13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Over 1,5 žluté karty100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 3,5 žluté karty38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 4,5 žluté karty25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Over 5,5 žluté karty13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 6,5 žluté karty0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 11,563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Fauly týmu Over 13,513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 6,5 rohu75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 7,5 rohu75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 8,5 rohu63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 9,5 rohu50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 10,5 rohu50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 11,5 rohu50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 12,5 rohu50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Maurice Neubauer Zál870910421020
Boris Tomiak Obr866600321030
Kolja Oudenne Zál865202107800
Bastian Allgeier Obr86410020610
Leo Weinkauf Bra76300000000
Marcel Hartel Zál75892063200
Stefán Teitur Þórðarson Zál758210104430
Waniss Taibi Zál75710010710
Lars Timo Gindorf Úto644730138810
Virgil Ghiță Obr64170020400
Benjamin Källman Úto84010093900
Jean Hugonet Obr43410040320
Benedikt Pichler Úto82500073600
Husseyn Chakroun Úto52481064510
Mustapha Bundu Úto42000083100
Franz Roggow Zál51750131520
Ime Okon Obr61060010300
Pascal Loretz Bra1900000100
Emir Sahiti Úto3760021110
Asuma Ikari Zál1450010000
Hayate Matsuda Obr4430010100
Taycan Etcibasi Úto3290011100
Jasper Reinhold Zál1120000000