
2. Bundesliga · Německo
Hertha BSC: forma a statistiky
Forma RVVVV
Aktuální série
8
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | V Holstein Kiel | 0:0 | R |
| 10.11 | D SpVgg Greuther Fürth | 2:1 | V |
| 09.19 | V Dynamo Dresden | 1:2 | V |
| 09.13 | V VfL Osnabrück | 1:3 | V |
| 09.06 | D 1. FC Magdeburg | 2:1 | V |
| 08.28 | V Eintracht Braunschweig | 3:5 | V |
| 08.15 | D 1. FC Heidenheim | 4:1 | V |
| 08.07 | V VfL Bochum | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 7 | 1 | 0 | 19:8 |
| Doma | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 |
| Venku | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 gólu | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 25% (2/8) | 0% (0/3) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
| Výhry | 88% (7/8) | 100% (3/3) | 80% (4/5) |
| Remízy | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 63% (5/8) | 67% (2/3) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Gól ve 2. poločase | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 67% (2/3) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 75% (6/8) | 33% (1/3) | 100% (5/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/3) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 100% (3/3) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (4/8) | 33% (1/3) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 63% (5/8) | 67% (2/3) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 38% (3/8) | 67% (2/3) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 25% (2/8) | 33% (1/3) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Gersbeck Bra | 8 | 723 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Linus Gechter Obr | 8 | 723 | 0 | 0 | 5 | 2 | 12 | 3 | 0 |
| Niklas Kolbe Obr | 8 | 723 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Josip Brekalo Zál | 8 | 716 | 4 | 5 | 10 | 7 | 10 | 3 | 0 |
| Kevin Sessa Zál | 8 | 712 | 1 | 0 | 16 | 3 | 13 | 0 | 0 |
| Julian Eitschberger Obr | 8 | 672 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 |
| Paul Seguin Zál | 7 | 590 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | 5 | 1 |
| Jón Dagur Þórsteinsson Úto | 8 | 536 | 3 | 1 | 10 | 7 | 8 | 3 | 0 |
| Sebastian Grønning Úto | 7 | 439 | 2 | 0 | 14 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| Mads Pedersen Obr | 6 | 436 | 1 | 2 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Oluwaseun Adewumi Úto | 8 | 406 | 3 | 0 | 14 | 11 | 6 | 0 | 0 |
| Deyovaisio Zeefuik Obr | 6 | 314 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 |
| Soufian Gouram Zál | 8 | 262 | 0 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Jan Luca Schuler Úto | 6 | 181 | 0 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Marten Winkler Zál | 2 | 170 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Pascal Klemens Obr | 7 | 145 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Gustaf Nilsson Úto | 3 | 93 | 0 | 0 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Farid Alfa-Ruprecht Úto | 5 | 77 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Márton Dárdai Obr | 4 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Selim Telib Zál | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |