
2. Bundesliga · Niemcy
Hertha BSC: forma i statystyki
Forma RZZZZ
Aktualne serie
8
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | N Holstein Kiel | 0:0 | R |
| 10.11 | U SpVgg Greuther Fürth | 2:1 | Z |
| 09.19 | N Dynamo Dresden | 1:2 | Z |
| 09.13 | N VfL Osnabrück | 1:3 | Z |
| 09.06 | U 1. FC Magdeburg | 2:1 | Z |
| 08.28 | N Eintracht Braunschweig | 3:5 | Z |
| 08.15 | U 1. FC Heidenheim | 4:1 | Z |
| 08.07 | N VfL Bochum | 0:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 7 | 1 | 0 | 19:8 |
| U siebie | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 |
| Na wyjeździe | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 gola | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 25% (2/8) | 0% (0/3) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 88% (7/8) | 100% (3/3) | 80% (4/5) |
| Remisy | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 63% (5/8) | 67% (2/3) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 67% (2/3) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 33% (1/3) | 100% (5/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 0% (0/3) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/3) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 88% (7/8) | 100% (3/3) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (4/8) | 33% (1/3) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 38% (3/8) | 33% (1/3) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 75% (6/8) | 67% (2/3) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 100% (3/3) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 67% (2/3) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 67% (2/3) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 33% (1/3) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Gersbeck Bra | 8 | 723 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Linus Gechter Obr | 8 | 723 | 0 | 0 | 5 | 2 | 12 | 3 | 0 |
| Niklas Kolbe Obr | 8 | 723 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Josip Brekalo Pom | 8 | 716 | 4 | 5 | 10 | 7 | 10 | 3 | 0 |
| Kevin Sessa Pom | 8 | 712 | 1 | 0 | 16 | 3 | 13 | 0 | 0 |
| Julian Eitschberger Obr | 8 | 672 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 |
| Paul Seguin Pom | 7 | 590 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | 5 | 1 |
| Jón Dagur Þórsteinsson Nap | 8 | 536 | 3 | 1 | 10 | 7 | 8 | 3 | 0 |
| Sebastian Grønning Nap | 7 | 439 | 2 | 0 | 14 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| Mads Pedersen Obr | 6 | 436 | 1 | 2 | 5 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Oluwaseun Adewumi Nap | 8 | 406 | 3 | 0 | 14 | 11 | 6 | 0 | 0 |
| Deyovaisio Zeefuik Obr | 6 | 314 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 |
| Soufian Gouram Pom | 8 | 262 | 0 | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Jan Luca Schuler Nap | 6 | 181 | 0 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Marten Winkler Pom | 2 | 170 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Pascal Klemens Obr | 7 | 145 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Gustaf Nilsson Nap | 3 | 93 | 0 | 0 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Farid Alfa-Ruprecht Nap | 5 | 77 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Márton Dárdai Obr | 4 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Selim Telib Pom | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |