PropsyTypera
Championship · Anglie

Lincoln: forma a statistiky

Forma RPPPV

Aktuální série

1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Millwall2:2R
10.14D West Ham0:6P
10.10V Sheffield Utd3:0P
09.19D Swansea1:2P
09.15V Bristol City0:1V
09.12V Preston0:1V
09.05D Southampton1:1R
09.01D Blackburn0:0R
08.29V Bolton0:1V
08.22D Portsmouth1:3P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem113359:19
Doma50233:12
Venku63126:7

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu64% (7/11)80% (4/5)50% (3/6)
Over 2,5 gólu55% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Over 3,5 gólu27% (3/11)40% (2/5)17% (1/6)
Oba týmy skórují45% (5/11)60% (3/5)33% (2/6)
Čisté konto36% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Nedal gól27% (3/11)40% (2/5)17% (1/6)
Výhry27% (3/11)0% (0/5)50% (3/6)
Remízy27% (3/11)40% (2/5)17% (1/6)
Gól v 1. poločase64% (7/11)80% (4/5)50% (3/6)
Over 1,5 v 1. poločase18% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Gól ve 2. poločase91% (10/11)80% (4/5)100% (6/6)
Over 1,5 ve 2. poločase45% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Over 1,5 žluté karty100% (11/11)100% (5/5)100% (6/6)
Over 2,5 žluté karty73% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Over 3,5 žluté karty36% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Over 4,5 žluté karty27% (3/11)0% (0/5)50% (3/6)
Over 5,5 žluté karty27% (3/11)0% (0/5)50% (3/6)
Over 6,5 žluté karty27% (3/11)0% (0/5)50% (3/6)
Over 7,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/5)17% (1/6)
Fauly týmu Over 8,591% (10/11)80% (4/5)100% (6/6)
Fauly týmu Over 9,582% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 10,573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Fauly týmu Over 11,573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Fauly týmu Over 12,545% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Fauly týmu Over 13,545% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Fauly v zápase Over 20,591% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Fauly v zápase Over 22,573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Fauly v zápase Over 24,527% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Fauly v zápase Over 26,527% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Over 6,5 rohu82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 7,5 rohu82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 8,5 rohu82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 9,5 rohu82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 10,5 rohu64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Over 11,5 rohu55% (6/11)40% (2/5)67% (4/6)
Over 12,5 rohu45% (5/11)20% (1/5)67% (4/6)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
George Wickens Bra119900000010
Deji Elerewe Obr1198400711021
Adam Reach Zál108301072500
Conor McGrandles Zál107650042941
Freddie Draper Úto11737201573750
Ben House Úto9705111031730
Ryley Towler Obr106460000520
Ivan Varfolomeev Zál96170041820
Sonny Bradley Obr75770100100
Dom Jefferies Zál85730031710
Reeco Hackett-Fairchild Zál955321114300
Robert Street Úto115371072710
Andrei Coubiș Obr84331132610
Tom Bayliss Zál103680020420
Callum Elder Obr52920110310
Daniel Oyegoke Obr42010010400
Chiedozie Ogbene Úto61980053100
Yunus Konak Zál51960020400
Thomas Hamer Obr41940020411
Tendayi Darikwa Obr21440100400
Mikkel Ladefoged Úto5941062100
Isaac Olaofe Úto4860010310
Mason Melia Úto2250000100
Joshua Honohan Obr1110000000