
Championship · Anglie
Charlton: forma a statistiky
Forma PRRPR
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Watford | 2:0 | P |
| 10.13 | V Burnley | 2:2 | R |
| 10.10 | D Bristol City | 1:1 | R |
| 09.19 | V Cardiff | 3:1 | P |
| 09.12 | D Portsmouth | 0:0 | R |
| 09.09 | D QPR | 0:0 | R |
| 09.05 | V Stoke City | 4:0 | P |
| 09.02 | V West Brom | 1:1 | R |
| 08.29 | D Preston | 1:0 | V |
| 08.22 | V West Ham | 1:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:15 |
| Doma | 5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 |
| Venku | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 73% (8/11) | 40% (2/5) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 gólu | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Oba týmy skórují | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Čisté konto | 27% (3/11) | 60% (3/5) | 0% (0/6) |
| Nedal gól | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Výhry | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Gól v 1. poločase | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Gól ve 2. poločase | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 73% (8/11) | 40% (2/5) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 64% (7/11) | 20% (1/5) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 55% (6/11) | 20% (1/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 7,5 rohu | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 8,5 rohu | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 9,5 rohu | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Over 10,5 rohu | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 11,5 rohu | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 12,5 rohu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |