PropsyTypera
Championship · Anglie

Birmingham: forma a statistiky

Forma VVVRV

Aktuální série

5
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
10
zápasů se vstřeleným gólem
3
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17D QPR3:0V
10.13D Preston4:0V
10.10V West Brom0:1V
09.19D Middlesbrough2:2R
09.12V Derby1:2V
09.09V Norwich2:1P
09.06D Wolves2:2R
09.01D Southampton1:1R
08.28V Wrexham1:2V
08.22D Bristol City2:2R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1155120:11
Doma624014:7
Venku53116:4

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu82% (9/11)100% (6/6)60% (3/5)
Over 2,5 gólu73% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Over 3,5 gólu36% (4/11)67% (4/6)0% (0/5)
Oba týmy skórují64% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Čisté konto36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Nedal gól9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Výhry45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Remízy45% (5/11)67% (4/6)20% (1/5)
Gól v 1. poločase91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 1,5 v 1. poločase45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Gól ve 2. poločase73% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Over 1,5 ve 2. poločase36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Over 1,5 žluté karty91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 2,5 žluté karty82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Over 4,5 žluté karty27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Over 5,5 žluté karty18% (2/11)0% (0/6)40% (2/5)
Over 6,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Over 7,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Fauly týmu Over 8,5100% (11/11)100% (6/6)100% (5/5)
Fauly týmu Over 9,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 10,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 11,573% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 12,536% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Fauly týmu Over 13,518% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Fauly v zápase Over 20,564% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 22,536% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Fauly v zápase Over 24,518% (2/11)33% (2/6)0% (0/5)
Fauly v zápase Over 26,59% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Over 6,5 rohu91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 7,5 rohu91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 8,5 rohu73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 9,5 rohu55% (6/11)33% (2/6)80% (4/5)
Over 10,5 rohu36% (4/11)17% (1/6)60% (3/5)
Over 11,5 rohu36% (4/11)17% (1/6)60% (3/5)
Over 12,5 rohu27% (3/11)0% (0/6)60% (3/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
James Beadle Bra119900000000
Phil Neumann Obr119902064930
Christoph Klarer Obr1199000511920
Tomoki Iwata Zál11967021211000
Alex Cochrane Obr1192802111030
Jay Stansfield Zál119211117111510
Bright Osayi-Samuel Obr1191600401140
August Priske Úto10815412091610
Carlos Vicente Zál1173420104930
Jhon Solís Zál969701511120
Liam Millar Zál750943108210
Patrick Roberts Zál83920331510
Seung Ho Paik Zál83831041200
Demarai Gray Úto81873044500
Luis Vázquez Úto91440131420
Ethan Laird Obr71080011300
Max Bird Zál4930122200
Marvin Ducksch Úto6790022100
Kristoffer Lund Obr2720000000
Taylor Gardner-Hickman Zál2250011000
Dael Fry Obr2110000000