
Championship · Anglie
Swansea: forma a statistiky
Forma PVVVV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D West Ham | 0:1 | P |
| 10.13 | V Millwall | 0:1 | V |
| 10.10 | D Norwich | 2:1 | V |
| 09.19 | V Lincoln | 1:2 | V |
| 09.12 | D Burnley | 3:1 | V |
| 09.08 | V Southampton | 3:1 | P |
| 09.05 | D Wrexham | 0:0 | R |
| 09.01 | D Watford | 2:0 | V |
| 08.29 | V Derby | 0:3 | V |
| 08.22 | D Sheffield Utd | 0:0 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:8 |
| Doma | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 |
| Venku | 5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Výhry | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Remízy | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 64% (7/11) | 33% (2/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 rohu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 27% (3/11) | 0% (0/6) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 0% (0/6) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lawrence Vigouroux Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Josh Tymon Obr | 11 | 990 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Stephen Welsh Obr | 11 | 895 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Marko Stamenić Zál | 11 | 809 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Filip Lissah Obr | 10 | 783 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 |
| Moussa Kounfolo Yeo Úto | 11 | 767 | 3 | 0 | 12 | 8 | 9 | 1 | 0 |
| Ben Cabango Obr | 9 | 734 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Jay Fulton Zál | 10 | 591 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 |
| Adam Idah Úto | 10 | 578 | 4 | 1 | 20 | 8 | 4 | 0 | 0 |
| Joseph Opoku Úto | 9 | 547 | 2 | 1 | 9 | 6 | 18 | 1 | 0 |
| Melker Widell Zál | 11 | 537 | 0 | 2 | 8 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Elijah Just Zál | 11 | 528 | 0 | 1 | 6 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Stephen Eustaquio Zál | 7 | 428 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Žan Vipotnik Úto | 11 | 401 | 2 | 1 | 9 | 8 | 3 | 0 | 0 |
| Josh Key Obr | 6 | 373 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Ji-sung Eom Úto | 8 | 340 | 2 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Gonçalo Franco Zál | 5 | 217 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ronald Úto | 6 | 216 | 2 | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Jenson Seelt Obr | 4 | 106 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Okopu Úto | 1 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Ross Stewart Úto | 2 | 34 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Leo Walta Zál | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |