
Championship · Anglie
Middlesbrough: forma a statistiky
Forma RVVRR
Aktuální série
9
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
11
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Cardiff | 2:2 | R |
| 10.13 | V Stoke City | 2:3 | V |
| 10.10 | D Wolves | 1:0 | V |
| 09.19 | V Birmingham | 2:2 | R |
| 09.15 | D Millwall | 2:2 | R |
| 09.12 | D Norwich | 4:3 | V |
| 09.05 | V QPR | 0:1 | V |
| 09.02 | V Burnley | 1:1 | R |
| 08.29 | D West Brom | 3:1 | V |
| 08.22 | V Blackburn | 2:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 4 | 1 | 22:16 |
| Doma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:9 |
| Venku | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Výhry | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Remízy | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 9,5 rohu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |