
Championship · Anglie
West Brom: forma a statistiky
Forma VVPPR
Aktuální série
2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Blackburn | 3:2 | V |
| 10.13 | V Wrexham | 1:2 | V |
| 10.10 | D Birmingham | 0:1 | P |
| 09.20 | V Wolves | 1:0 | P |
| 09.12 | D QPR | 1:1 | R |
| 09.09 | V Derby | 0:1 | V |
| 09.05 | D Watford | 1:0 | V |
| 09.02 | D Charlton | 1:1 | R |
| 08.29 | V Middlesbrough | 3:1 | P |
| 08.23 | D Burnley | 3:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:12 |
| Doma | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 |
| Venku | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 gólu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Výhry | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Remízy | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 55% (6/11) | 83% (5/6) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Gól ve 2. poločase | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 67% (4/6) | 0% (0/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 9,5 rohu | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 10,5 rohu | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |