
Championship · Англія
West Brom: форма та статистика
Форма ВВППН
Поточні серії
2
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Blackburn | 3:2 | В |
| 10.13 | У Wrexham | 1:2 | В |
| 10.10 | В Birmingham | 0:1 | П |
| 09.20 | У Wolves | 1:0 | П |
| 09.12 | В QPR | 1:1 | Н |
| 09.09 | У Derby | 0:1 | В |
| 09.05 | В Watford | 1:0 | В |
| 09.02 | В Charlton | 1:1 | Н |
| 08.29 | У Middlesbrough | 3:1 | П |
| 08.23 | В Burnley | 3:1 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:12 |
| Вдома | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 |
| У гостях | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:6 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 2,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 3,5 | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Обидві заб’ють | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Не забили | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Перемоги | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Нічиї | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Гол у 1-му таймі | 55% (6/11) | 83% (5/6) | 20% (1/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Гол у 2-му таймі | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 36% (4/11) | 67% (4/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 7,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 8,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 9,5 | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 10,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 11,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 12,5 | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |