
Championship · Anglie
Southampton: forma a statistiky
Forma RVVPV
Aktuální série
3
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
3
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Bolton | 0:0 | R |
| 10.14 | V Norwich | 0:1 | V |
| 10.11 | D Portsmouth | 1:0 | V |
| 09.19 | V Wrexham | 2:1 | P |
| 09.12 | D Bristol City | 4:1 | V |
| 09.08 | D Swansea | 3:1 | V |
| 09.05 | V Lincoln | 1:1 | R |
| 09.01 | V Birmingham | 1:1 | R |
| 08.29 | D Millwall | 5:1 | V |
| 08.22 | D Stoke City | 3:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 3 | 2 | 21:10 |
| Doma | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 |
| Venku | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 gólu | 36% (4/11) | 67% (4/6) | 0% (0/5) |
| Oba týmy skórují | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Výhry | 55% (6/11) | 83% (5/6) | 20% (1/5) |
| Remízy | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 rohu | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 9,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 11,5 rohu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Peretz Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Bree Obr | 11 | 944 | 1 | 1 | 6 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Finn Azaz Zál | 11 | 918 | 3 | 5 | 14 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| Keven Schlotterbeck Obr | 9 | 807 | 1 | 0 | 9 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Ryan Manning Obr | 11 | 793 | 1 | 1 | 8 | 1 | 9 | 4 | 0 |
| Flynn Downes Zál | 10 | 742 | 0 | 2 | 1 | 0 | 11 | 3 | 0 |
| Cyle Larin Úto | 11 | 731 | 7 | 0 | 29 | 13 | 17 | 3 | 0 |
| Leo Scienza Zál | 10 | 729 | 2 | 2 | 13 | 7 | 4 | 0 | 0 |
| Kuryu Matsuki Zál | 11 | 720 | 2 | 1 | 11 | 6 | 11 | 1 | 0 |
| James Ward-Prowse Zál | 9 | 703 | 1 | 1 | 9 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Nathan Wood Obr | 7 | 550 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Jack Stephens Obr | 7 | 543 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Cameron Bragg Zál | 8 | 385 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 |
| Tom Fellows Zál | 7 | 325 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Lewis Dobbin Úto | 9 | 239 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Welington Obr | 4 | 203 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Samuel Edozie Zál | 7 | 190 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Divin Mubama Úto | 9 | 140 | 1 | 1 | 7 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Taylor Harwood-Bellis Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caspar Jander Zál | 2 | 86 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Z. Abbott Obr | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Ben Brereton Díaz Úto | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romeo Akachukwu Zál | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |