
Eredivisie · Nizozemsko
Heerenveen: forma a statistiky
Forma VPVRP
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | D Excelsior | 4:0 | V |
| 10.09 | V PSV Eindhoven | 2:0 | P |
| 09.19 | V Sparta Rotterdam | 0:4 | V |
| 09.13 | D Telstar | 0:0 | R |
| 09.06 | D AZ Alkmaar | 2:3 | P |
| 08.30 | V Willem II | 2:2 | R |
| 08.22 | D PEC Zwolle | 0:2 | P |
| 08.16 | V Ajax | 2:2 | R |
| 08.09 | D Twente | 1:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 3 | 3 | 3 | 15:11 |
| Doma | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:5 |
| Venku | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Oba týmy skórují | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Výhry | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Remízy | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Gól v 1. poločase | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 67% (6/9) | 40% (2/5) | 100% (4/4) |
| Over 9,5 rohu | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bernt Klaverboer Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vasilios Zagaritis Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 5 | 4 | 9 | 1 | 0 |
| Maas Willemsen Obr | 9 | 806 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Jacob Trenskow Zál | 9 | 778 | 4 | 2 | 18 | 9 | 2 | 1 | 0 |
| Sam Kersten Obr | 9 | 766 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Dylan Vente Úto | 9 | 755 | 1 | 2 | 21 | 7 | 7 | 0 | 0 |
| Oliver Braude Obr | 8 | 678 | 2 | 0 | 6 | 3 | 10 | 0 | 0 |
| Maxence Rivera Zál | 8 | 539 | 2 | 1 | 21 | 13 | 3 | 0 | 0 |
| Nolhan Courtens Zál | 7 | 532 | 2 | 0 | 7 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Marcus Linday Zál | 6 | 530 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 2 | 0 |
| Ringo Meerveld Zál | 9 | 501 | 1 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Dirk Wanner Proper Zál | 5 | 409 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Levi Smans Zál | 7 | 341 | 0 | 3 | 6 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Luca Oyen Úto | 8 | 196 | 2 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Lanroy Machine Úto | 4 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hristiyan Petrov Obr | 6 | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mats Egbring Obr | 2 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roberts Uldriķis Úto | 4 | 69 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Marko Farji Úto | 4 | 68 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Luuk Brouwers Zál | 2 | 31 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nikolai Soyset Hopland Obr | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Darling Bladi Obr | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anass Bouziane Zál | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |