
Eredivisie · Nizozemsko
Sparta Rotterdam: forma a statistiky
Forma VRPPR
Aktuální série
2
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Willem II | 3:2 | V |
| 10.10 | V Go Ahead Eagles | 3:3 | R |
| 09.19 | D Heerenveen | 0:4 | P |
| 09.13 | V PSV Eindhoven | 4:1 | P |
| 09.04 | D PEC Zwolle | 2:2 | R |
| 08.29 | V Excelsior | 2:1 | P |
| 08.22 | D Utrecht | 3:3 | R |
| 08.14 | V Telstar | 1:3 | V |
| 08.09 | D Feyenoord | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 2 | 3 | 4 | 16:22 |
| Doma | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 gólu | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Oba týmy skórují | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Čisté konto | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Výhry | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Remízy | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 9,5 rohu | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 10,5 rohu | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 12,5 rohu | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bas Kuipers Obr | 9 | 810 | 0 | 3 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Marvin Young Obr | 9 | 799 | 2 | 0 | 8 | 3 | 7 | 1 | 0 |
| Lushendry Edward Martes Obr | 9 | 792 | 2 | 0 | 8 | 5 | 9 | 3 | 0 |
| Bruno Martins Indi Obr | 8 | 641 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Milan Zonneveld Úto | 9 | 592 | 6 | 1 | 22 | 11 | 8 | 1 | 0 |
| Nick Verschuren Obr | 9 | 573 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Julian Baas Zál | 6 | 464 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Michael Brouwer Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casper Terho Zál | 8 | 432 | 1 | 0 | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Cedric Hatenboer Zál | 5 | 432 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Shunsuke Mito Zál | 5 | 423 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jens Toornstra Zál | 6 | 367 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Filip Bednarek Bra | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robin van Cruijsen Zál | 8 | 350 | 1 | 0 | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Mitchell Van Bergen Úto | 7 | 326 | 0 | 1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Isaac Babadi Zál | 5 | 291 | 1 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Ayoni Santos Zál | 3 | 257 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Nökkvi Þórisson Úto | 3 | 209 | 1 | 1 | 7 | 4 | 9 | 0 | 0 |
| Teo Quintero Obr | 6 | 115 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Joel Ideho Úto | 5 | 104 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Alwande Roaldsoy Zál | 5 | 79 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Andrej Kostić Úto | 3 | 28 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| B. Reith Obr | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |