
Eredivisie · Nizozemsko
Willem II: forma a statistiky
Forma PPPPR
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
4
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Sparta Rotterdam | 3:2 | P |
| 10.11 | V Utrecht | 3:1 | P |
| 09.19 | D Fortuna Sittard | 0:1 | P |
| 09.15 | V Ajax | 5:1 | P |
| 09.11 | V AZ Alkmaar | 1:1 | R |
| 09.05 | D Excelsior | 0:3 | P |
| 08.30 | D Heerenveen | 2:2 | R |
| 08.15 | D NEC Nijmegen | 1:4 | P |
| 08.08 | V Go Ahead Eagles | 4:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:26 |
| Doma | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 |
| Venku | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:16 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Oba týmy skórují | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Čisté konto | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Nedal gól | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Výhry | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Remízy | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 rohu | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |