
Jupiler Pro League · Belgie
Cercle Brugge: forma a statistiky
Forma PPRPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | D Anderlecht | 1:2 | P |
| 09.19 | V Charleroi | 3:2 | P |
| 09.12 | V OH Leuven | 1:1 | R |
| 09.06 | D Gent | 0:3 | P |
| 08.29 | D Lommel United | 0:1 | P |
| 08.23 | V Club Brugge KV | 1:0 | P |
| 08.14 | D St. Truiden | 3:3 | R |
| 08.08 | V Standard Liege | 2:2 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 |
| Doma | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 |
| Venku | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Výhry | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Remízy | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gól v 1. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 10,5 rohu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 12,5 rohu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaëtan Coucke Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Geoffrey Kondo Obr | 8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 1 | 0 |
| Gary Magnee Zál | 8 | 694 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Valy Konaté Zál | 8 | 683 | 0 | 0 | 5 | 2 | 13 | 2 | 0 |
| Lukas Mondele Zál | 8 | 593 | 1 | 0 | 10 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Steve Ngoura Úto | 8 | 565 | 2 | 0 | 19 | 9 | 11 | 1 | 0 |
| Viggo Martens Úto | 8 | 513 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Emmanuel Kakou Obr | 6 | 482 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Ibrahim Diakité Obr | 7 | 479 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 1 | 0 |
| Dante Vanzeir Úto | 7 | 428 | 1 | 1 | 9 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Makaya Ibrahima Diaby Zál | 4 | 349 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Christiaan Ravych Obr | 3 | 270 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Royer Caicedo Obr | 3 | 189 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Krys Kouassi Úto | 8 | 182 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Erick Nunes Zál | 7 | 175 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Lazare Amani Zál | 5 | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Tunde Akinsola Úto | 4 | 166 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Lucas Michal Úto | 6 | 142 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Luke Le Roux Zál | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Hannes Van Der Bruggen Zál | 2 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Abdoulie Manneh Úto | 1 | 59 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Charles Herrmann Zál | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Lawrence Agyekum Zál | 2 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Abdoul Kader Ouattara Úto | 3 | 39 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Tayo Adaramola Obr | 1 | 26 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Joel Ndala Úto | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |