
Jupiler Pro League · Belgie
Charleroi: forma a statistiky
Forma VVVPV
Aktuální série
3
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
8
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V Standard Liege | 0:1 | V |
| 09.19 | D Cercle Brugge | 3:2 | V |
| 09.13 | V Zulte Waregem | 0:1 | V |
| 09.05 | D Union St. Gilloise | 2:3 | P |
| 08.29 | V Kortrijk | 1:3 | V |
| 08.22 | D KV Mechelen | 2:0 | V |
| 08.16 | V Lommel United | 0:1 | V |
| 08.09 | D OH Leuven | 3:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 |
| Doma | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 |
| Venku | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Over 2,5 gólu | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Nedal gól | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Výhry | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Remízy | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Over 9,5 rohu | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Over 10,5 rohu | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Over 11,5 rohu | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 12,5 rohu | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Van Den Kerkhof Obr | 8 | 716 | 2 | 2 | 7 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Mardochee Nzita Obr | 8 | 698 | 0 | 0 | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Yassine Khalifi Zál | 8 | 697 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Jakob Napoleon Romsaas Zál | 8 | 642 | 1 | 3 | 15 | 7 | 10 | 0 | 0 |
| Mohamed Koné Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aiham Ousou Obr | 7 | 630 | 1 | 0 | 4 | 2 | 8 | 2 | 0 |
| Cheick Keita Obr | 7 | 630 | 2 | 0 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Amine Boukamir Zál | 8 | 558 | 1 | 0 | 2 | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Aurélien Scheidler Úto | 7 | 558 | 3 | 1 | 13 | 7 | 8 | 0 | 0 |
| Patrick Pflücke Zál | 8 | 540 | 1 | 3 | 16 | 8 | 1 | 0 | 0 |
| Freddy Mbemba Úto | 8 | 386 | 3 | 0 | 10 | 6 | 5 | 0 | 0 |
| Antoine Bernier Zál | 4 | 314 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Massamba Sow Obr | 6 | 191 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Isaac Ismaël Cissé Zál | 7 | 155 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Adama Bojang Úto | 7 | 145 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Antoine Colassin Úto | 5 | 111 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Martin Delavallée Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triston Rowe Obr | 4 | 80 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Gaku Nawata Zál | 4 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Parfait Guiagon Zál | 1 | 74 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Noah Solheid Obr | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |