
Jupiler Pro League · Belgie
Union St. Gilloise: forma a statistiky
Forma RVVVV
Aktuální série
8
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D OH Leuven | 1:1 | R |
| 09.20 | V Antwerp | 0:2 | V |
| 09.12 | D Lommel United | 5:0 | V |
| 09.05 | V Charleroi | 2:3 | V |
| 09.02 | V St. Truiden | 0:3 | V |
| 08.30 | D Anderlecht | 3:0 | V |
| 08.15 | D Zulte Waregem | 0:0 | R |
| 08.08 | V KVC Westerlo | 1:5 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 |
| Doma | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 |
| Venku | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Nedal gól | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Výhry | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamiel Van de Perre Zál | 8 | 695 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Louis Patris Zál | 8 | 637 | 1 | 0 | 4 | 3 | 13 | 2 | 1 |
| Hervé Koffi Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Massire Sylla Obr | 7 | 629 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Besfort Zeneli Úto | 8 | 618 | 2 | 4 | 11 | 7 | 8 | 0 | 0 |
| Guilherme Smith Zál | 8 | 571 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Kevin Mac Allister Obr | 6 | 518 | 1 | 0 | 5 | 3 | 8 | 4 | 0 |
| Mateo Biondic Úto | 7 | 514 | 2 | 4 | 14 | 6 | 10 | 0 | 0 |
| Ondrej Kricfalusi Obr | 6 | 459 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Adem Zorgane Zál | 6 | 453 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Relebohile Mofokeng Úto | 7 | 315 | 3 | 1 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| Nikki Havenaar Obr | 6 | 305 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Raul Florucz Úto | 8 | 285 | 4 | 0 | 12 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| Rob Schoofs Zál | 7 | 228 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Fedde Leysen Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Denzel De Roeve Obr | 6 | 149 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Darius Olaru Zál | 4 | 132 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Mohammed Fuseini Zál | 2 | 120 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Kevin Rodriguez Úto | 2 | 96 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Vic Chambaere Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ousseynou Niang Zál | 2 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Promise David Úto | 1 | 60 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Nohim Chibani Obr | 1 | 56 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ilan Hurtevent Úto | 3 | 48 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Anouar Ait El Hadj Zál | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dylan Aquino Úto | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Sekou Keita Úto | 1 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dennis Egel Obr | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |