
Jupiler Pro League · Belgie
Antwerp: forma a statistiky
Forma PPPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
5
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V KVC Westerlo | 5:1 | P |
| 09.20 | D Union St. Gilloise | 0:2 | P |
| 09.13 | V Club Brugge KV | 3:1 | P |
| 09.05 | V Standard Liege | 1:0 | P |
| 08.30 | D St. Truiden | 1:4 | P |
| 08.22 | D Genk | 4:4 | R |
| 08.15 | V Kortrijk | 0:3 | V |
| 08.09 | D SK Beveren | 2:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 |
| Venku | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Výhry | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remízy | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 12,5 rohu | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |