
Jupiler Pro League · Belgie
Kortrijk: forma a statistiky
Forma PVPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | V Genk | 3:0 | P |
| 09.20 | D SK Beveren | 1:0 | V |
| 09.13 | V RAAL La Louvière | 3:0 | P |
| 09.06 | D Zulte Waregem | 0:2 | P |
| 09.03 | V Anderlecht | 1:0 | P |
| 08.29 | D Charleroi | 1:3 | P |
| 08.15 | D Antwerp | 0:3 | P |
| 08.07 | V Club Brugge KV | 3:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 |
| Doma | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 |
| Venku | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Oba týmy skórují | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Čisté konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Výhry | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Remízy | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thierry Ambrose Úto | 8 | 672 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Brecht Dejaegere Zál | 8 | 628 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 1 | 0 |
| Marko Ilić Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilles Ruyssen Obr | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Rudy Kohon Obr | 6 | 530 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 2 | 1 |
| Goduine Koyalipou Úto | 8 | 525 | 0 | 0 | 18 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| Harrison Murray-Campbell Obr | 7 | 470 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Shandre Campbell Zál | 7 | 468 | 1 | 0 | 16 | 4 | 7 | 2 | 1 |
| James Ndjeungoue Obr | 6 | 448 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 2 | 0 |
| Nayel Mehssatou Zál | 6 | 346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Axel Drouhin Obr | 4 | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Boris Lambert Zál | 6 | 329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Ken Masui Zál | 6 | 319 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Jamie Roche Zál | 4 | 283 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Jellert Van Landschoot Úto | 8 | 281 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Matthew Anderson Zál | 3 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Suf Podgoreanu Úto | 5 | 190 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Patrik Sigurdur Gunnarsson Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rok Štorman Zál | 3 | 141 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| Anthony Philips Úto | 4 | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Sixtus Ogbuehi Úto | 4 | 118 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Basile Vroninks Obr | 2 | 59 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Bryan Adinany Úto | 3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Lenn De Smet Úto | 2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mohamed Fofana Obr | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liam De Smet Zál | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |