
Jupiler Pro League · Belgia
Kortrijk: forma i statystyki
Forma PZPPP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Genk | 3:0 | P |
| 09.20 | U SK Beveren | 1:0 | Z |
| 09.13 | N RAAL La Louvière | 3:0 | P |
| 09.06 | U Zulte Waregem | 0:2 | P |
| 09.03 | N Anderlecht | 1:0 | P |
| 08.29 | U Charleroi | 1:3 | P |
| 08.15 | U Antwerp | 0:3 | P |
| 08.07 | N Club Brugge KV | 3:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 |
| U siebie | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 gola | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Obie drużyny strzelą | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Czyste konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Zwycięstwa | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Remisy | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thierry Ambrose Nap | 8 | 672 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Brecht Dejaegere Pom | 8 | 628 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 1 | 0 |
| Marko Ilić Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilles Ruyssen Obr | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Rudy Kohon Obr | 6 | 530 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 2 | 1 |
| Goduine Koyalipou Nap | 8 | 525 | 0 | 0 | 18 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| Harrison Murray-Campbell Obr | 7 | 470 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Shandre Campbell Pom | 7 | 468 | 1 | 0 | 16 | 4 | 7 | 2 | 1 |
| James Ndjeungoue Obr | 6 | 448 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 2 | 0 |
| Nayel Mehssatou Pom | 6 | 346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Axel Drouhin Obr | 4 | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Boris Lambert Pom | 6 | 329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Ken Masui Pom | 6 | 319 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Jamie Roche Pom | 4 | 283 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Jellert Van Landschoot Nap | 8 | 281 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Matthew Anderson Pom | 3 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Suf Podgoreanu Nap | 5 | 190 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Patrik Sigurdur Gunnarsson Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rok Štorman Pom | 3 | 141 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| Anthony Philips Nap | 4 | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Sixtus Ogbuehi Nap | 4 | 118 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Basile Vroninks Obr | 2 | 59 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Bryan Adinany Nap | 3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Lenn De Smet Nap | 2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mohamed Fofana Obr | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liam De Smet Pom | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |