PropsyTypera

Kortrijk: forma i statystyki

Forma PZPPP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.10N Genk3:0P
09.20U SK Beveren1:0Z
09.13N RAAL La Louvière3:0P
09.06U Zulte Waregem0:2P
09.03N Anderlecht1:0P
08.29U Charleroi1:3P
08.15U Antwerp0:3P
08.07N Club Brugge KV3:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem81072:18
U siebie41032:8
Na wyjeździe40040:10

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 2.5 gola63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 3.5 gola13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Obie drużyny strzelą13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Czyste konto13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Nie strzelił gola75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Zwycięstwa13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Remisy0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Gol w 1. połowie75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 1.5 w 1. połowie38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Gol w 2. połowie88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 1.5 w 2. połowie50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 1.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 3.5 żółtej kartki63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 4.5 żółtej kartki25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Over 5.5 żółtej kartki13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 9.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 10.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 11.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 12.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 22.550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 24.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 7.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 8.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 9.5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 10.5 rzutu rożnego38% (3/8)75% (3/4)0% (0/4)
Over 11.5 rzutu rożnego25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Over 12.5 rzutu rożnego13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Thierry Ambrose Nap867201411030
Brecht Dejaegere Pom862800201510
Marko Ilić Bra65400000000
Gilles Ruyssen Obr65400011510
Rudy Kohon Obr65300021821
Goduine Koyalipou Nap852500187200
Harrison Murray-Campbell Obr74700020710
Shandre Campbell Pom746810164721
James Ndjeungoue Obr64480020820
Nayel Mehssatou Pom63460010300
Axel Drouhin Obr43430000100
Boris Lambert Pom63290000600
Ken Masui Pom63190031000
Jamie Roche Pom42831021910
Jellert Van Landschoot Nap82810082000
Matthew Anderson Pom32600000320
Suf Podgoreanu Nap51900021300
Patrik Sigurdur Gunnarsson Bra21800000000
Rok Štorman Pom31410021301
Anthony Philips Nap41220010310
Sixtus Ogbuehi Nap41180020200
Basile Vroninks Obr2590011000
Bryan Adinany Nap3410000100
Lenn De Smet Nap2140000000
Mohamed Fofana Obr1100000000
Liam De Smet Pom1100000000